Reputacja: 35
Stylizacje: 1
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Dopiero zaczynam moją "przygodę" z soczewkami. Za niedługo wybieram się do okulisty, mam nadzieję, że nauczy mnie on nakładania i zdejmowania soczewek. Ale już teraz chciałam się Was zapytać jak wyglądały Wasze pierwsze dni z soczewkami? Ile zajmowało Wam ich nałożenie? Czy rzeczywiście początki są takie trudne?
W internecie znalazłam kilka filmików instruktażowych m.in. ten - https://vimeo.com/134189419 [vimeo.com], myślę, że będą dla mnie pomocne
Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
Na yt jest sporo filmikow o tym :>
Reputacja: 25
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Ja miałam ogromny z tym problem, więc w końcu nosiłam okulary.
Reputacja: 17
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
A ja nosze soczewki od lat i zero problemów. Na początku może trochę. Ale okulistka mi pokazała jak to robić dokładnie i to mi dużo pomogło. Staraj się patrzeć w bok albo w górę przy nakładaniu, żeby nakładać jakby "na białko". Sprawdź też przed, czy na pewno masz soczewkę na dobrej stronie. Jak coś piecze - zdejmuj, przepłukaj i jeszcze raz.
Warto, jednak soczewki to mega wygoda - możesz iść na trening czy basen bez problemu..
Najlepiej na YT poszukaj sobie tutoriali, tam jest wszystko.
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję