Reputacja: 35
Stylizacje: 1
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Mam pytanie do wszystkich tych, którzy noszą soczewki kontaktowe . Jakie soczewki polecacie? Ja niedawno dowiedziałam się o swojej wadzie wzroku (-1), a nie chcę nosić okularów, dlatego pomyślałam o soczewkach. To moje początki, dlatego boję się, że mogłabym jakoś te soczewki niechcący przerwać, zadrapać itp... dlatego myślę, że takie jednodniowe chyba byłyby najlepsze. Myślałam nad soczewkami tych firm - http://www.soczewki.kontaktowe.com/soczewki_jednodniowe-k29-0-3-default.html [soczewki.kontaktowe.com]. Znacie? Korzystacie?
Reputacja: 25
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Soczewki kontaktowe dla początkującego powinien dobrać Ci okulista. Wiem coś o tym, bo sama kiedyś zapragnęłam nosić soczewki i sama nie zdecydowałam się na kupno, dopiero okulista mi powiedział co i jak. Samemu lepiej nie ryzykować, bo można narobić więcej szkody niż pożytku, a oczy mamy jedne i powinny być na całe życie.
Reputacja: 78

Profil   Offline  
W sumie wada wzroku nie jest tak skomplikowana jak słuchu. Nikt chyba nie chciał by nosić brzydkiego i wielkiego aparatu za uchem. Jeśli szukacie takiego dyskretnego sprzętu to zobaczcie sobie te aparaty słuchowe warszawa [oticon.pl].
Reputacja: 16

Profil   Offline  
Nigdy sama nie dobieraj soczewek bo możesz zaszkodzić swoim oczom i to poważnie. Ja swoje pierwsze dobrałam u optyka,z badaniem wzroku, nauką zakładania i ściągania. Noszę obecnie soczewki miesięczne firmy Bausch&Lomb i świetnie się sprawdzają. Przy mojej wadzie -3,75 dobre soczewki, płyny i krople to podstawa.
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję