Reputacja: 34
Stylizacje: 0
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Pytanie trochę nie na temat. Czy mogę pozwolić dzieciom pomalować ściany? Czy koniecznie musi to robić osoba, która zna się na malowaniu? Czy ma znaczenie w jaki sposób kładzie się farbę na ścianę?
Reputacja: 27

Profil   Offline  
Nie bardzo rozumiem jak sobie wyobrażasz, aby dzieci ci ścianę pomalowały. No chyba że w pomieszczeniu w którym zamierzasz zapewnić im poza domem miejsce do zabawy. Dzieci nie są specjalistami od malowania - od tego masz ludzi, których zatrudniasz ;-)
Reputacja: 915
Stylizacje: 150

Zapraszam na profil :-)

Profil   Offline  
dzieci prędzej czy później sie tym znudzą, zostawiając z tym ciebie, a oprócz tego na bank sie pobrudzą. Lepiej kogoś zatrudnić

Profil   Offline  
Trudno się nie pobrudzić podczas malowania - dorosły też się pobrudzi. Pytanie - jaki tego będzie efekt ;-)
Reputacja: 915
Stylizacje: 150

Zapraszam na profil :-)

Profil   Offline  
słabo cie rozumiem. ty chcesz pozwolić dzieciom malować ścianę czy nie?

Profil   Offline  
Pokręciłam tematy - o czym innym pisałam, a do czegoś innego odniosłam ;-)
Jeszcze ktoś coś doda w temacie?
Reputacja: 27

Profil   Offline  
No dobra, powiedzmy, że rozumiemy, ale w dalszym ciągu tego nie widzę. Dzieci niech sobie na kartkach papieru malują, a malowanie ściany to ty zleć fachowcowi. Przynajmniej będzie to jako tako wyglądało.

Profil   Offline  
Dobra, więcej głosów na nie, już nie chcę - proszę tylko jeśli ktoś ma pomysły na tak, bo w przeciwnym wypadku już się całkowicie zniechęcę do tego projektu, a nie o to raczej tutaj chodzi, co nie?
Więcej pozytywnego myślenia proszę!
Reputacja: 15

Profil   Offline  
A dlaczego nie? Jeśli to będzie ich pokój, to jak najbardziej. Potem będą z siebie dumne.
---------------------------
Rozkosze.pl - seks ogłoszenia [rozkosze.pl]
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję