Reputacja: 29
Stylizacje: 0
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Pytanie trochę nie na temat. Czy mogę pozwolić dzieciom pomalować ściany? Czy koniecznie musi to robić osoba, która zna się na malowaniu? Czy ma znaczenie w jaki sposób kładzie się farbę na ścianę?
Reputacja: 27

Profil   Offline  
Nie bardzo rozumiem jak sobie wyobrażasz, aby dzieci ci ścianę pomalowały. No chyba że w pomieszczeniu w którym zamierzasz zapewnić im poza domem miejsce do zabawy. Dzieci nie są specjalistami od malowania - od tego masz ludzi, których zatrudniasz ;-)
Reputacja: 915
Stylizacje: 150

Zapraszam na profil :-)

Profil   Offline  
dzieci prędzej czy później sie tym znudzą, zostawiając z tym ciebie, a oprócz tego na bank sie pobrudzą. Lepiej kogoś zatrudnić

Profil   Offline  
Trudno się nie pobrudzić podczas malowania - dorosły też się pobrudzi. Pytanie - jaki tego będzie efekt ;-)
Reputacja: 915
Stylizacje: 150

Zapraszam na profil :-)

Profil   Offline  
słabo cie rozumiem. ty chcesz pozwolić dzieciom malować ścianę czy nie?

Profil   Offline  
Pokręciłam tematy - o czym innym pisałam, a do czegoś innego odniosłam ;-)
Jeszcze ktoś coś doda w temacie?
Reputacja: 27

Profil   Offline  
No dobra, powiedzmy, że rozumiemy, ale w dalszym ciągu tego nie widzę. Dzieci niech sobie na kartkach papieru malują, a malowanie ściany to ty zleć fachowcowi. Przynajmniej będzie to jako tako wyglądało.

Profil   Offline  
Dobra, więcej głosów na nie, już nie chcę - proszę tylko jeśli ktoś ma pomysły na tak, bo w przeciwnym wypadku już się całkowicie zniechęcę do tego projektu, a nie o to raczej tutaj chodzi, co nie?
Więcej pozytywnego myślenia proszę!
Reputacja: 15

Profil   Offline  
A dlaczego nie? Jeśli to będzie ich pokój, to jak najbardziej. Potem będą z siebie dumne.
---------------------------
Rozkosze.pl - seks ogłoszenia [rozkosze.pl]
Reputacja: 13

Profil   Offline  
Pozwolenie dzieciom na malowanie po dużych powierzchniach, nie tylko po ścianach daje im poczucie wolności, rozwija kreatywność. To nie tylko sprawa techniki malowania. Oczywiście można ją wplatać po trochu w zależności od wieku dzieci. Dla małych dzieci to raczej mało świadome stawianie kreski, raczej rozmach, utrzymanie kredki czy pędzla. Może malować też mama czy pani organizująca takie zabawy w żłobku [zlobek.ipt.pl], która będzie nazywała to, co maluje: mamę dziecko domek... Oczywiście osobny rozdział, to spraw dyscypliny, żeby dzieci nie malowały wszędzie gdzie popadnie.
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję