Reputacja: 2120
Stylizacje: 262
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Moim zdaniem paznokcie ombre są naprawdę piękne. Na lato nadają się idealnie i pasują do większości rzeczy. Zwłaszcza te, które pokazałam wam na zdjęciu. Ja ombre robię zazwyczaj w czasie wakacji. Wykonuje je zwykłą gąbką do mycia naczyń. Bardzo łatwy sposób. A wy czym wykonujecie swoje ombre ? Co wy sądzicie na temat takich paznokci? Podobają się wam tak samo jak i mi ?

Pliki:

zielone-ombre.png.jpg

Reputacja: 6768
Stylizacje: 236

Sleep until you're hungry. Eat until you're sleepy

Profil   Offline  
Szczerze ombre jeszcze nigdy nie robiłam, ale wyglądają całkiem ciekawie. Kolor lakieru, który przedstawiłaś na zdjęciu nie koniecznie przypadł mi do gustu, ale trzeba przyznać, że paznokcie wyglądają zachwycająco
Reputacja: 11
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Mmmm śliczne
Próbowałam raz zrobic ombre, ale chyba miałam do tego nieodpowiedni lakier
Reputacja: 43

Profil   Offline  
Mi jakoś takie ombre nie wychodzi, może macie jakiś dobry filmik instruktażowy?
Reputacja: 4577
Stylizacje: 217

:)

Profil   Offline  
Obmbre na paznokciach bardzo ładnie wygląda, nw. czy ciężko się je robi za pomocą gąbki,bo nigdy nie robiłam, ale zamierzam kiedyś spróbować
Reputacja: 65

Profil   Offline  
Właśnie niedawno robiłam ombre u kosmetyczki tyle że nie chciałam takich od nasady paznokcia do czubka tylko od lewej do prawej strony Wyglądają świetnie ale muszę sama nauczyć się robić ombre gąbeczką
Reputacja: 34

Profil   Offline  
Mega mi się podobają paznokcie ombre ale nigdy mi nie wychodziły jak robiłam sobie tak, jak mówiłaś czyli gabeczką. ALe ostatnio pani w salonie zrobiła mi biało szare ombre - przesliczne. Trochę się bałam jak widziałam jak to robi bo nie przypominało to efektu jaki sobie wymarzyłam ale to chyba zazwyczaj tak jest, że w trakcie robienia jeszcze nie widać efektu W każdym razie wyszło super i żałuję, że musiałam ściągnąc je przez odrost. Jak ktoś mieszka w Warszawie i chce paznokcie ombre to polecam moją panią manicurzystkę z Bishojo [bishojo.com.pl]. W dodatku kosztowały raptem 70 zł
Reputacja: 23

Profil   Offline  
Może trochę naiwne pytanie ale nie mam dużego doświadczenia z manicure. Czy taki efekt ombre można też zrobić przy pomocy lakierów hybrydowych? Kupiłam sobie ostatnio lakiery z tej linii [semilac.pl] i chciałabym spróbować nauczyć się robić taki efekt.
Reputacja: 13

Profil   Offline  
wyglądają ładnie

link to the page [mayfair-w1k.org.uk]
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję