Reputacja: 14017
Stylizacje: 2348
Na sprzedaż: 0

Now this is heavy metal!

Profil   Offline  
Skoro są wakacje można poszaleć z kolorami włosów. Są zwolennicy takich zabaw ale jak zawsze znajdą się też przeciwnicy. Osobiście bardzo lubię kolorowe włosy, nie lubię też swojego naturalnego koloru, więc w te wakacje zaszalałam i przefarbowałam się na fioletowo. Na razie tylko szamponem koloryzującym ale większość osób uznała, że dobrze mi w tym kolorze i mam zamiar wkrótce przefarbować się na stałe.
A wy farbujecie włosy? Polecacie jakieś dobre szampony koloryzujące? Mi wypłukały się po 4 myciach i został różowy poblask więc chętnie zmienię firmę
Reputacja: 6786
Stylizacje: 240

Sleep until you're hungry. Eat until you're sleepy

Profil   Offline  
Jestem bardzo ciekawa jak wyglądasz w swoim nowym kolorze. Bardzo cię więc proszę o jakieś zdjęcie . Jeśli o mnie chodzi to czasem kusi mnie, żeby się zafarbować, zrobić jakieś pasemka, ostatnio chciałam nawet zrobić sobie ombre, ale ostatecznie doszłam do wniosku, że chcę mieć jak najdłużej naturalny kolor
Reputacja: 78
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Do kolorowych włosów to jednak konieczny rozjaśniacz- inaczej nie złapią koloru. Nie wiem, może w rossmanie się zdarzają jakieś w dobrych cenach, tutaj trzeba by było przejrzeć ich gazetkę https://www.qpony.pl/rossmann [qpony.pl] I potem color manie? Albo w hurtowni fryzjerskiej spytać o tonery?
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję