Reputacja: 2596
Stylizacje: 145
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Czy są tu jakieś miłośniczki gotowania? Podawajcie tu wasze sprawdzone przepisy na dobre oraz łatwe w przyrządzeniu potrawy. Co jest waszym popisowym daniem? Chętnie skorzystałabym z waszych propozycji
Reputacja: 11653
Stylizacje: 539

Profil   Offline  
Był już podobny temat ale tak, owszem jestem miłośniczką kuchni Popisowe danie? może jajecznica robiona rano z zaspanymi oczami? no bo więcej nie umiem pomimo tego że kocham kulinarię
Reputacja: 1144
Stylizacje: 100

Komentujcie i oceniajcie, zapraszam : )

Profil   Offline  
Ja nienawidzę gotować ;d W ogóle mnie do tego nie ciągnie, więc popisowego dania nie mam :d
Reputacja: 567
Stylizacje: 35

just try be human. ♥ https://twitter.com/alex_lluv

Profil   Offline  
Uwielbiam gotowac :3 Czesto sama robie sobie obiady, jutro np. mam
w planach piers z kurczaka z mlodymi ziemniaczkami posypanymi koperkiem a do tego specjalnie przysmazane pieczarki
Podobno robie tez bardzo dobre ciasta :>
Reputacja: 4065
Stylizacje: 282

prosze o komentarze i oceny:))

Profil   Offline  
uwielbiam gotowac!zawsze pichce cos tam w kuchni i domownicy sa zadowolenilubie przyzadzac salatki a moja ulubiona to z cukinii lub z brokulami i makaronem
Reputacja: 1690
Stylizacje: 437

Raspberry and red ♥

Profil   Offline  
Ja może popisowych dań nie tworze ale kocham gotować . Pomogać w kuchni i wgl.
Reputacja: 1104
Stylizacje: 28

Profil   Offline  
Ja talentu do gotowania nie mam za grosz Za to kocham jeść
Reputacja: 11653
Stylizacje: 539

Profil   Offline  
OO tak ulubione zajęcie w kuchni to jedzenia a propos jedzenia musze spadać bo mam grilla u znajomych adiosbye
Reputacja: 682
Stylizacje: 13

Opis...

Profil   Offline  
Ostatnio robiłam "Deser teściowej" lub tak zwane "szyszki". Przepis jest prosty: pół kostki masła roztapiamy w woku, następnie wrzucamy 400g krówek i mieszając ciągle doprowadzamy do gęstej masy, następnie dodajemy szklankę ryżu preparowanego i znów mieszamy, a po chwili dodajemy kolejną szklankę ryżu, mieszamy. Odstawiamy na kilka minut do ostygnięcia. Formujemy rękoma szyszki i gotowe Moje danie popisowe to pieczony czosnek z pieczonym serem cammembert i chlebkiem ale to raczej na kolację lub przystawkę
Reputacja: 2596
Stylizacje: 145

Profil   Offline  
sweetcukierek2
Był już podobny temat ale tak, owszem jestem miłośniczką kuchni Popisowe danie? może jajecznica robiona rano z zaspanymi oczami? no bo więcej nie umiem pomimo tego że kocham kulinarię

Nie spotkałam się z takowym
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję