Reputacja: 65
Stylizacje: 0
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Jeśli soczewki będą dobrze pasowały to wzroku sobie nie popsujesz, chociaż sama ostatnio kupiłam soczewki 00 kolorowe niestety okazało się że soczewka nie leży dobrze na moim oku bo się ślizga.Niestety niektórzy nie mogą nosić soczewek.
Reputacja: 78

Profil   Offline  
A co powiecie na te okulary z drewna- https://plantwear.pl/ [plantwear.pl]
Jeśli nie to uważam, że warto. Nie widziałam ładniejszego designu jeśli chodzi o okulary w ostatnich latach
Na lato taki komplet: okulary i zegarek uważam za bardzo ciekawe połączenie.
Reputacja: 16

Profil   Offline  
Mozesz się nabawić zespołu suchego oka a to przyjemne nie jest. Po co zmieniać naturę? Tylko sobie wzrok popsujesz bo soczewki nie przepuszczają powietrza. Oczy nie oddychają a tym samym nie nawilżają się dostatecznie.
Reputacja: 100

Profil   Offline  
Idź do okulisty. Mój kolega sobie kiedyś zamawiał z internetu kolorowe, ja bym się nie odważyła bo to jednak oko.
Reputacja: 12

Profil   Offline  
Do you know about pastiglie per dimagrire [pastiglieperdimagrire.eu] ?
Reputacja: 15

Profil   Offline  
Jeśli optyk Ci doradzi w wyborze tzw. zerówek nie popsujesz sobie wzroku. Ja okazjonalnie zakładam takie szkła, bo mam wrażenie, że do jasnej cery i blond włosów piwne oczy (takie mam z natury) mi nie pasują. Także od czasu do czasu noszę soczewki szare, lub szaro-zielone. Ale niezbyt często bo wiele czasy spędzam za kółkiem i tym mi niestety przeszkadzają.
Reputacja: 15

Profil   Offline  
Gdzieś czytałam, że takie soczewki nie są nie do końca zdrowe. Właśnie dzieje się to co rozpisała Malinowa. Oczy stają się suche i trzeba stosować odpowiednie krople do oczu, aby poradzić sobie z tym problemem
Reputacja: 20

Profil   Offline  
Ja kiedyś nosiłam
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję