Reputacja: 2325
Stylizacje: 376
Na sprzedaż: 0

Ola 13 lat ;)

Profil   Offline  
Hej wszystkim, ostatnio mam "faze" na soczewki kolorowe Mam zamiar sobie zamówić ale chce sie upewnić że dobrze robię Mam wątpliwości dotyczące tego czy nie zepsują mi wzroku :/ Potrzebuje 0.00, kiedyś czytałam że można sobie popsuć tym wzrok :p To te które chce zamówić Jeśli wieceie cos o tym lub same macie bardzo prosze o odpowiedź http://www.optykolor.pl/Aqua_Color_Maker_turkusowe_1_sztuka-56.html [optykolor.pl]
Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
Nie wiem nic o tym - totalnie - , nie pomogę Ci. Ale jedynie mogę poradzić ,abyś skontaktowała się z okulistą i wypytała.
Reputacja: 7073
Stylizacje: 478

Profil   Offline  
Zapytaj okulisty
Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
I daj znać, bo mnie też to ciekawi
Reputacja: 14017
Stylizacje: 2348

Now this is heavy metal!

Profil   Offline  
Ja też uwielbiam kolorowe soczewki, oczy wyglądają w nich naprawdę fajnie i ciekawie. Na twoim miejscu zapytałabym okulisty, sama też niedługo jadę na wizytę i mam zamiar spytać o soczewki bo szczerze okulary są trochę uciążliwe
Reputacja: 6802
Stylizacje: 241

Sleep until you're hungry. Eat until you're sleepy

Profil   Offline  
Moim zdaniem to nie jest dobry pomysł, ale zrobisz jak uważasz
Reputacja: 13
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Darietta
Moim zdaniem to nie jest dobry pomysł, ale zrobisz jak uważasz

Uzasadnij swoją wypowiedź.
Wg lekarzy soczewki kolorowe są tak samo bezpiecznie dla oczu jak każde inne, zagrożeniem są natomiast niedopasowane soczewki, więc jeśli już chcemy mieć takie kolorowe ozdoby to powinniśmy je kupić u porządnego optyka, a nie gdzieś w internecie.
Reputacja: 43

Profil   Offline  
ja bym brała
Reputacja: 6802
Stylizacje: 241

Sleep until you're hungry. Eat until you're sleepy

Profil   Offline  
Wyraziłam tylko swoje zdanie na temat kolorowych soczewek i myślę, że nie muszę niczego uzasadniać. Mam przecież prawo mieć inne zdanie na dany temat. Zaczęłabym uzasadniać gdybym chciała odwieść Olę od tego pomysłu.
Reputacja: 24

Profil   Offline  
Ja noszę kolorowe soczewki korekcyjne, niestety po dłuższym użytkowaniu (mam na mysli kilka lat) moje oczy zrobily się strasznie suche, musze codziennie stosować krople nawilżające. Oczywiscie niekoniecznie będzie to spowodowane soczewkami. Wydaje mi się, że smog krakowski tak niekorzystnie wpłynął na moje oczy;/
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję