Reputacja: 5940
Stylizacje: 758
Na sprzedaż: 0

Ludzie ze szkodą gonią za modą - Aleksander Fredro

Profil   Offline  
Hej dziewczyny, czy któraś z Was ma może ogląd w sprawie Stylizacji Tygodnia? W ubiegłym tygodniu pojawiła się ona w niedzielę, a teraz nie widzę wcale, czy coś mnie pomineło? Jakieś zmiany, ogłoszenia admininistracji?
Oczywiście nie jest to najważniejsza rzecz na świecie, po prostu jestem ciekawa.
Pozdrawiam ;-)
Reputacja: 20374
Stylizacje: 762

"Moda przemija, styl pozostaje." Coco Chanel

Profil   Offline  
Też się właśnie nad tym zastanawiam, z tego samego powodu co Ty Aneczko...
Widzę, że na stronie coraz mniej i gorzej się dzieje m.in.dlatego bywam tu tak sporadycznie
Reputacja: 19441
Stylizacje: 1149

Opis...

Profil   Offline  
dokładnie, strona tak jakby zamarła,,nic się nie dzieje. W kreatorze mało kiedy pojawiają się nowości,na głównej cisza..itd.
Reputacja: 293
Stylizacje: 0
Na sprzedaż: -7

Profil   Offline  
ST będzie opublikowana dziś wieczorem, dlatego też stylizacja tygodnia będzie wybrana spośród wszystkich stylizacji zeszłego tygodnia, a nie tylko tych które ukazywały się do soboty
Na US faktycznie jest spokojniej, a to dlatego że skupiamy się w całości na nowej wersji portalu wraz z kompletnie nowym kreatorem, chcemy jak najszybciej udostępnić wersję do testów
Reputacja: 2471
Stylizacje: 370

NEVER LOOK BACK

Profil   Offline  
A co ze stylizacjami na stronie głównej? Od kilku dni nie pojawiły się nowe stylizacje.
Reputacja: 293
Stylizacje: 0
Na sprzedaż: -7

Profil   Offline  
Im mniej jest stylizacji dodawanych co dnia, tym rzadziej są one wysyłane na stronę główną
Reputacja: 19441
Stylizacje: 1149

Opis...

Profil   Offline  
będą nowości,,,to ja czekam z niecierpliwością
Reputacja: 7073
Stylizacje: 478

Profil   Offline  
Ooo! Jak nowości to czekam!
Reputacja: 3272
Stylizacje: 662

Moda jest moim powietrzem <3

Profil   Offline  
Ja też.
Reputacja: 7073
Stylizacje: 478

Profil   Offline  
+ co z chatem?
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję