Reputacja: 6786
Stylizacje: 240
Na sprzedaż: 0

Sleep until you're hungry. Eat until you're sleepy

Profil   Offline  
Hej. Czy tylko mnie roznosi od środka, gdy widzę jak ktoś bezczelnie kopiuje cudze pomysły, słowa, etc?
Reputacja: 5940
Stylizacje: 758

Ludzie ze szkodą gonią za modą - Aleksander Fredro

Profil   Offline  
Rzadko widuję takie zachowania tutaj, owszem to wkurzające, strasznie, zaobserwowałaś coś takiego? ;>

Profil   Offline  
Tak. Nie chcę wskazywać konkretnej osoby, bo nie wypada. Napisałam do takowej użytkowniczki w wiadomości prywatnej i mam nadzieję, że się to zakończy, bo to na prawdę nie jest przyjemne. Zrozumiałabym gdyby to się zdarzyło raz, ale kilka razy to już lekka przesada, prawda? : /

Profil   Offline  
Myślę, że to już celowe działanie, tak jak napisałaś, raz może się zdarzyć ( miałam raz taki przypadek, dodałam rzeczy do kreatorka z zamiarem stworzenia z nich zestawu, tak się złożyło, ze Marane94 z ciuszków, które dodałam zrobiła bardzo podobny zestaw trochę wcześniej i zostałam oskarżona o kradzież pomysłu, jednak sprawa się szybko wyjaśniła) ,ale więcej takich 'przypadków'- sprawa podejrzana. Właściwie to trochę jestem ciekawa, któż taki odważny, aby bezczelnie kraść cudze pomysły. ;-)

Profil   Offline  
Może nie tyle pomysły co słowa. Wiem, że wiele osób używa tych samych słów, ale jakby się przypatrzyć to jedna z użytkowniczek zaczęła się wyrażać zupełnie jak ja. Nie wspomnę już o kilku bardziej istotnych rzeczach, bo dość łatwo można by było rozszyfrować tą pannicę, a złośliwa być nie chcę, ale gdy zobaczyłam kolejne "pożyczenie sobie" pomysłu to za przeproszeniem szlag mnie trafił!

Profil   Offline  
Myślę, że powinnaś upublicznić nick tej użytkowniczki, jeżeli sytuacja się powtórzy, mam nadzieję, że nie, a osoba się ogarnie i zacznie pisać po swojemu, buziaki :-)

Profil   Offline  
Tak przy okazji, ktoś chyba mocno inspirował się Twoim nickiem, if you know what I mean..

Profil   Offline  
Zdaję sobie z tego sprawę i idąc tym tropem możesz w prosty sposób dojść do tego kim ta osoba jest.

Profil   Offline  
Mimo tego, że widziałam ten nick już wcześniej, to zdałam sobie sprawę o kogo chodzi, dopiero jak napisałaś post, że ktoś podkrada Twój styl ;p

Profil   Offline  
Grrr! No nie wierzę! Wszystkiego się wypiera! No i co ja mam zrobić? Mogę ją jakoś zablokować albo coś? : ///
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję