Reputacja: 1696
Stylizacje: 234
Na sprzedaż: 0

; 33

Profil   Offline  
Hej dziewczyny ;3
Co jest teraz modne ?
Mi ciocia powiedziała,że teraz modne są takie buty : http://urstyle.pl/kreator/obcasy/szpilki-aldo-3/ [urstyle.pl]
Coś w tym stylu
Jak wy sądzicie ? "Co teraz nosicie ?
Reputacja: 2479
Stylizacje: 324

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy...

Profil   Offline  
Teraz już powoli ta moda przechodzi, modne były na przełomie wiosna-lato.
Ja nie przepadam za butami ze szpicem, ale za kocham platformy, są piękne.
Reputacja: 11653
Stylizacje: 539

Profil   Offline  
O tak! te szpile to cudo tylko nie te z aldo tylko np. te czarne z Zary
Mi panuje teraz moda na jeansowe bezrękwniki,maxi,przeróżne nakrycia głowy,a'la sztyblety,spodneki a'la sweetdreamz,koszule mgiełki,koszule z babcinym kołnierzykiem,opaski w stylu hippie(takie doodoła glowy)
OJJ dużo tego

Jak dla mnie oczywiscie,wyznaję zasadę że trendy to tylko małe podpowiedzi a styl,WŁASNY styl wyznaczam sobie ja
Reputacja: 85
Stylizacje: 3
Na sprzedaż: 1

www.themoderncool.com

Profil   Offline  
Zloto metaliczne, nadrukowane wzory i mocne kolory takie jak ciemna zielen i fiolet
Reputacja: 2596
Stylizacje: 145

Profil   Offline  
Myślę że te buty z czubem prędko nie wyjdą z mody, bo wydłużają i wyszczuplają nogi
Reputacja: 11653
Stylizacje: 539

Profil   Offline  
Zgadzam się z tosią,to dopiero ich come back a są klasycznie i piękne więc jeszcze trochęę nam posłużą
Reputacja: 1144
Stylizacje: 100

Komentujcie i oceniajcie, zapraszam : )

Profil   Offline  
ja bardzo NIE lubię butów ze szpicem ;c jak dla mnie wyglądają okropnie ;p Za to tak jak Aleksandriaa uwielbiam platformy! A z modowych nowości kocham babcine swetry *.*
Reputacja: 193
Stylizacje: 46

http://shinybox.pl/?ref=2f86bf6 Zapraszam! ; )

Profil   Offline  
Zgadzam się z mysteriousface pamiętam jak się nosiło kiedyś takie buty fuj według mnie najgorszy trend. Też kocham babcine swetry mam ich mnóstwo :3
Flo
Reputacja: 59
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Według mnie, może nie najnowszym ale nieprzerwanie trwającym trendem są motywy egzotyczne/etniczne.
Co do butów ze szpicem to się coraz bardziej przekonuję, też kiedyś ich wygląd mnie odpychał ale teraz to się powoli zmienia . Trzeba też zauważyć ,że to co było kiedyś(chodzi mi model buta) znacznie różni się od tego co jest teraz .
Reputacja: 2479
Stylizacje: 324

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy...

Profil   Offline  
Można zauważyć, że modne są również wszelkiego rodzaju koszule z kołnierzykami kolorowe, jednolite, w paski, kropki, bez rękawów, z kolorowym kołnierzykiem, z ozdabianym kołnierzykiem przeróżne. Mi osobiście się bardzo podobają
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję