Reputacja: 7073
Stylizacje: 478
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Hej! Mam mały dylemat. Nie wiem czy jechać na wycieczkę do Warszawy. W Warszawie jeszcze nie byłam dla tego też nie wiem. A wy co byście na moim miejscu zrobiły? A i byłabym zapomniała była któraś z Was w hotelu ,,Fabryka" w Warszawie? Macie o nim jakieś opinie? Pozdrawiam cieplutko i udanego weekendu Wam życzę )
Reputacja: 8472
Stylizacje: 623

bang

Profil   Offline  
Ja bym jechała na tą wycieczkę na twoim miejscu, nie bylas-masz okazje zwiedzić.
Ja tez jadę d Wawy z moją ukochaną klasą już w Czerwcu

bang

Profil   Offline  
Ja bym jechała na tą wycieczkę na twoim miejscu, nie bylas-masz okazje zwiedzić.
Ja tez jadę d Wawy z moją ukochaną klasą już w Czerwcu
Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
Oj, Wera. Raz mówisz ,że jedziesz ,raz że nie . Ja jadę z chęcią ( Viki , my 11 i 12 czerwca chyba ). Moim zdaniem warto . P.S. Zastanów się,bo my ( ja, Asia i Marti ) musimy wiedzieć!

bang

Profil   Offline  
My wyjeżdżamy najprawdopodobniej 12 lub 13

Profil   Offline  
reveal
Oj, Wera. Raz mówisz ,że jedziesz ,raz że nie . Ja jadę z chęcią ( Viki , my 11 i 12 czerwca chyba ). Moim zdaniem warto . P.S. Zastanów się,bo my ( ja, Asia i Marti ) musimy wiedzieć!

co Aśka ma do tego?? Ja z nią na pewno nie.!!

Profil   Offline  
a co do hotelu to ma któraś o nim jakąś opinię?
Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
Wera - Po pierwsze - mamy pojkój z Aśką, no chyba ,że wolisz z Julką! A po drugie w Wawie jest mase hoteli, więc wątpie ,że ktoś o nim coś wie :p- Wiki ,o to może się zobaczymy xdd
Reputacja: 78
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Dla niektórych Warszawa to piękne miasto, dla innych niekoniecznie. Ja zawsze chciałam tam zamieszkać, ale planując tam swoja przyszłość na pewno rozważyłabym te nowe mieszkania na sprzedaż w markach [apdeveloper.com.pl]. Spokojniej i niedaleko Warszawy- to połączenie mnie najbardziej odpowiada
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję