Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Gdzie kupiś najlepiej? I najtaniej się wie ! . A i ,który bardziej polecacie 4s, 5c czy 5s ??? Liczę na Waszą pomoc .
Reputacja: 7073
Stylizacje: 478

Profil   Offline  
Ja bym wzięła 5c lub 5s A co do sklepu to może tu http://ispot.pl/iphone-iphone-5c [ispot.pl]
Reputacja: 19100
Stylizacje: 1266

Look at the stars, look how they shine for you.

Profil   Offline  
W Twoim wieku to ja nokię miałam jedynie, a nie iphony za tysiąc złotych, co to się teraz wyprawia :O Zabrzmiałam dośc staro, haha. Żadnego nie polecę, bo ciągle słyszę narzekanie na te oto telefony.
Ivy
Reputacja: 347
Stylizacje: 58

http://mr11-bvb.blogspot.com

Profil   Offline  
borntodie
W Twoim wieku to ja nokię miałam jedynie, a nie iphony za tysiąc złotych, co to się teraz wyprawia :O Zabrzmiałam dośc staro, haha. Żadnego nie polecę, bo ciągle słyszę narzekanie na te oto telefony.

Popieam! Za naszych czasów to jeszcze były Nokie i Sony Ericsson z klapką(mój pierwszy tel :') ) Sama chcę sobie kupić nowey tel, bo mój mi się zalał...rosołem (nie wnikajcie xD)..ale zrobię sobie "prezent" na zajączka (w końcu uzbierane!) Samsunga Galaxy S4 mini. Porównując go z iPhonem 4S, który sobie moja koleżanka właśnie kupiła, Samsung jest sporo tańszy, (o dziwo!) ma więcej funkcji (np. Radio,którego we wszystkich iPhonach brak i Bluetooth co jest dla mnie czymś niewyobrażalnym, że z iPhona nie można niczego wysyłać. Też ma kiepską opinię wśród moich znajomych. Płaci się tysiące za firmę i nazwę. Tylko o to chodzi. O szpan. I tyle. Każdy oczywiście może mieć swoje zdanie. Ale moje jest właśnie takie. I nigdy nie zdecydowałabym się na iPhona. No, chyba, żeby mi ktoś dał..to bym sprzedała i bym była najbogatszym człowiekiem świata
Reputacja: 8472
Stylizacje: 623

bang

Profil   Offline  
Osobiście mam 4s i jestem mega zadowolona

Nwm czy kupiła bym jakąkolwiek 5

Profil   Offline  
Ivy, nie sądzę ,że o to chodzi . Chodzi o to ,że wiele osób je poleca i szczerze - wolę je od samsungów . Viki, no to teraz mam problem . Bo zdecydowałam 5s ,alebo 4 s :/ . Ale kupuję w czerwcu/lipcu ,więc sppko .
Reputacja: 19100
Stylizacje: 1266

Look at the stars, look how they shine for you.

Profil   Offline  
reveal
Ivy, nie sądzę ,że o to chodzi . Chodzi o to ,że wiele osób je poleca i szczerze - wolę je od samsungów . Viki, no to teraz mam problem . Bo zdecydowałam 5s ,alebo 4 s :/ . Ale kupuję w czerwcu/lipcu ,więc sppko .

Może też warto doradzić się rodziców, bo wątpię, żeby z Twojego budżetu miał być kupiony ten iphone
Reputacja: 2325
Stylizacje: 376

Ola 13 lat ;)

Profil   Offline  
Ja też miałam fazę na iphone reveal ale już mi przeszło sądzę że taki telefon jest dobry dla ludzi zapracowanych :p Ja osobiście mam samsunga galaxy sII i polecam go bardzo bardzo Świetne są też LG Zastanów sie nad kupnem takiego drogiego telefonu, są one bardzo delikatne, więc jeden upadek i po ekranie :/

Profil   Offline  
borntodie - Z mojego w zupełności
Reputacja: 11
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
A co wiesz o eco slim funziona [pastiglieperdimagrire.eu] ?
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję