Reputacja: 6790
Stylizacje: 241
Na sprzedaż: 0

Sleep until you're hungry. Eat until you're sleepy

Profil   Offline  
Cześć dziewczyny,
chciałabym się od was dowiedzieć co sądzicie o Wattpadzie. Posiadacie tam konta? Jesteście zadowolone? Piszecie swoje "książki"?
Miłego dnia
Reputacja: 7073
Stylizacje: 478

Profil   Offline  
Nie słyszałam o czymś takim :/
Reputacja: 14017
Stylizacje: 2348

Now this is heavy metal!

Profil   Offline  
Mam tam konto ale nie myślałam o pisaniu książki chociaż bardzo bym chciała, nie mam niestety czasu na takie życiowe atrakcje. A szkoda bo pomysłów mam mnóstwo :/

Profil   Offline  
NaszaKasza
Mam tam konto ale nie myślałam o pisaniu książki chociaż bardzo bym chciała, nie mam niestety czasu na takie życiowe atrakcje. A szkoda bo pomysłów mam mnóstwo :/

Proponuję abyś każdego dnia chociaż po kilka zdań sobie zapisywała. Później nie będziesz musiała wklepywać całego tekstu i szybko dodałabyś coś (w moim przypuszczeniu) świetnego : )).
Sama za bardzo czasu nie mam, bo 2 klasa technikum do najlepszych się nie zalicza, w czerwcu egzaminy zawodowe i masa nauki, ale tak jak Ci pisałam każdego dnia po troszku i jakoś daję radę.

Profil   Offline  
+ bardzo chciałabym cię na wattpadzie znaleźć, sooooł mogłabyś podać mi swoją nazwę? xx
Reputacja: 7073
Stylizacje: 478

Profil   Offline  
A to można korzystać na komputerze?

Profil   Offline  
wercia1
A to można korzystać na komputerze?

Oczywiście, że tak
Ivy
Reputacja: 347
Stylizacje: 58

http://mr11-bvb.blogspot.com

Profil   Offline  
-Nieczytelne
-Mało popularne
-Rzadko brane pod uwagę do czytania.
Taka moja opinia. Według mnie, to nieudana podróba blogspota. Blogspot jest najpopularniejszy, łatwy w obsłudze, jest możliwość zrobienia pięknej szaty graficznej, wgrania motywów i innych gadżetów. Ja sama pisałam tam opowiadanie. Zakończyłam już co prawda, ale cały czas jest czytany...W maju zakładam następnego bloga. Cóż poradzić, że szaleńczo mnie ciągnie do pisania opowiadań Więc jak będziesz zakładała bloga (obojętnie w jakich celach) to na prawdę polecam blogspot.
Reputacja: 8472
Stylizacje: 623

bang

Profil   Offline  
Ivy
Reputacja: 347
Stylizacje: 58

http://mr11-bvb.blogspot.com

Profil   Offline  
victoriainez5
co to

Jakiś szajs z anglii Ludzie piszą swoje opowiadania/książki... Teraz staje się to jakby u nas robić popularne..choć nie jestem pewna, czy zyska taką popularność jak blogspot, na którym zwykle się pisze własne opowiadania.
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję