Reputacja: 33
Stylizacje: 0
Na sprzedaż: 0

Opis...

Profil   Offline  
Cześć!
Chodzicie na siłownie lub aerobik? Ja bardzo chciałabym schudnąć 5kg i nie wiem czy warto się wybierać tam

Reputacja: 1241
Stylizacje: 68
Na sprzedaż: 3

Profil   Offline  
Wybieram się, wybieram bo warto zadbać o swoje ciało... ale jakoś wybrać się nie mogę prędzej na saunę skoczę. Nie wiem jak reszta dziewczyn tutaj, ale ja lubię spędzać aktywnie czas nie koniecznie na aerobiku ale chociażby na siatkówce !
Reputacja: 8133
Stylizacje: 105

Profil   Offline  
A ja zamierzam od stycznia już regularnie chodzić na siłownię zawsze warto !

Profil   Offline  
tak sie mówi ale jak przyjdzie co do czego to lepiej rzucić się na łóżko i oglądać pokaz mody
Reputacja: 21
Stylizacje: 4

Opis...

Profil   Offline  
Serdecznie polecam basen, ponieważ kształtuje całą sylwetkę i odciąża kręgosłup. W prawdzie skóra i włosy troszkę cierpią, ale 1, 2 razy w tygodniu muszą wytrzymać. Miałam okazję chodzić na aerobic i również zachęcam, jak dla mnie odpadają tylko ćwiczenia z piłką, bo czułam się jak Smerf Ciamajda ;/

Profil   Offline  
haha no tak w sumie basen też dobra opcja tylko tak żeby za dużo chloru w wodzie nie było
Reputacja: 33

Opis...

Profil   Offline  
Na basen niestety nie mogę chodzić bo mam uczulenie na chlor Pozostaje mi aerobik i liczyć na efekty...
Reputacja: 28

Opis...

Profil   Offline  
Basen jest najlepszy jeśli chodzi o spalanie tłuszczu - spalasz go na całym ciele pływając. Ale jeżeli nie możesz, to nie licz na sam aerobik. Może pobiegaj trochę, pojedź na rowerze od czasu do czasu - trochę to będzie męczące, ale efekty naprawdę świetne!
Reputacja: 1986
Stylizacje: 66
Na sprzedaż: 16

Profil   Offline  
Ja na codzień trenuję Judo więc mam dużo ruchu. Na siłownię i saunę chodzę regularnie ale szczerze mówiąc bez osoby, która nadzoruje ćwiczenia i mówi co robić żeby wymodelować takie partie ciała, które się chce, to ciężko jest się przemóc.
Zapisałam się również do siłowni i fitness Pure, polecam naprawdę profesjonalne ćwiczenia, możliwość wynajęcia trenera personalnego oraz osoby z ekipy, które zawsze pomogą. Szkoda tylko, bo nie mam czasu chodzić na tą siłownię...
Reputacja: 28

Opis...

Profil   Offline  
Zapisz się do klubu fitness i idź parę razy w tygodniu na saune. Stracisz zbędne kilogramy i poczujesz się lepiej
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję