Reputacja: 23
Stylizacje: 0
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Dziewczyny pomóżcie! W przyszłym miesiącu idę na chrzciny, jestem matką chrzestną, więc chciałabym kupić jakiś naprawdę ładny prezent. Zastanawiam się nad matą edukacyjną, jak na razie najbardziej podobają mi się te ze Skip Hopa. Czy miałyście kiedyś do czynienia z ich produktami? Bo słyszałam wiele dobrego, ale jednak koszt niemały, więc chciałabym się jeszcze czegoś dowiedzieć

Pliki:

image-23490911-big.jpg

Reputacja: 19441
Stylizacje: 1149

Opis...

Profil   Offline  
mata,to fajny pomysł,ale najpierw upewnij się,że maluszek już takiej nie ma
Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
Rqcja Ewciu!
Reputacja: 7073
Stylizacje: 478

Profil   Offline  
macie racje dziewczyny!
Ivy
Reputacja: 347
Stylizacje: 58

http://mr11-bvb.blogspot.com

Profil   Offline  
Fajny pomysł Może do tego jeszcze taki specjalny album na zdjęcia (jeśli masz jakieś to też fajnie, żebyś wywoałała i już jako pierwsze włożyła ) Sama taki mam od chrzestnej-właśnie na chrzest dostałam (nie pamiętam, ale mamie wierzę ) i się rozczulałam

Profil   Offline  
Dzięki dziewczyny. Zrobiłam małe rozeznanie i nie mają takiej maty, więc ją kupię. Naczytałam się przez weekend wiele pozytywów na ich temat, więc mam nadzieję, że to będzie fajny prezent I bardzo podoba mi się ten pomysł z albumem na zdjęcia, rewelacja!
Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
A tak w ogóle to dla mnie największym prezentem jest to ,że chrzestna o mnie pamięta, kiedy mam urodziny na przykład . Nie to co chrzestny . Pamięć jest najważniejsza!
Reputacja: 3182
Stylizacje: 662

Moda jest moim powietrzem <3

Profil   Offline  
Kiedy moja mama była chrzestną to dała swojej chrześnicy pudełko w kształcie dzidziusia gdzie było mniejsze takie pudełeczko i w nim kolczyki, medalik, obrazek z aniołkiem który miał napis na wielkiej gwiazdce ,,Będę czuwał nad tobą całą noc " i kocyk z misiem koszt ok. 140 150 zł
Reputacja: 3182
Stylizacje: 662

Moda jest moim powietrzem <3

Profil   Offline  
Ale jaka jest płeć dzidziusia ?

Profil   Offline  
gusia10
Ale jaka jest płeć dzidziusia ?

Dziewczynka, ale w sumie w przypadku maty edukacyjnej to nie ma nic do rzeczy Już postanowiłam, że kupuję tę ze skip hopa + album na zdjęcia
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję