Reputacja: 7073
Stylizacje: 478
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Hej! Mam mały problem :/ Mianowicie rozdwajają mi się paznokcie. A właściwie ich końcówki. Co z tym zrobić??? Plis! Pomocy!
Reputacja: 5940
Stylizacje: 758

Ludzie ze szkodą gonią za modą - Aleksander Fredro

Profil   Offline  
Odżywka delia 10 w 1 ( około 10 zł) , z droższych opcji Sally Hansen + jakiś suplement diety do tego, np. skrzyp polny. Pozdrawiam
Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
Sally hansen , taka za około 50 z ł. Ona jest cudowna.

Profil   Offline  
A jak się łamią??
Ivy
Reputacja: 347
Stylizacje: 58

http://mr11-bvb.blogspot.com

Profil   Offline  
Łamanie paznokci jest spowodowane głównie BRAKIEM WITAMIN. Grunt, to zdrowo się odżywiać, dostarczać organizmowi białka, węglowodany, tłuszcze, witaminy zawarte w owocach i warzywach i nie ma problemów z rozdwajaniem się paznokci, nadwrażliwością zębów, czy nawet dziurami, próchnicą. Jeżeli już chcesz jakiś lakier to jeżeli już Sally Hansen Nailgrowth Miracle. Niby jest na wzrost paznokci, ale nie tylko. poprawia kondycję,twardość. Inne też od S.H mam wypróbowane nawet te specjalne na rozdwajanie, ale tej złotej nic nie pobije. A ja sama i tak doszłam do wniosku, że zdrowa i zbilansowana dieta połączona z ćwiczeniami czynią cuda-nie tylko fizycznie, ale i psychicznie Pozdrawiam.

Profil   Offline  
Ivy Dzięki wypróbuję
Reputacja: 23
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Ja kupiłam odżywkę z Eveline za 10 zł, ale stosuję dopiero od tygodnia, więc cieżko mi powiedzieć, na ile jest skuteczna. Ale mam ogromny problem z rozdwajaniem się paznokci i już sama nie wiem, co robić :/

Profil   Offline  
nom ja też ale Ivy ma trochę racji
Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
Ok. 12 złotych - eveline paznokcie twarde i lśniące jak diament.
Reputacja: 17
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Ja bardzo długo używałam Eveline 8 w 1 i w sumie byłam całkiem zadowolona, ale potem się dowiedziałam, że one mają podobno jakieś masakryczne skutki uboczne. Nie chcę Was straszyć, jak coś to poczytajcie sobie w necie.
Teraz stosuję tego serum https://sklep.aphrodite.pl/podopharm/335-intensywnie-wzmacniajace-serum-do-paznokci-10ml.html?search_query=paznokcie&results=8 [sklep.aphrodite.pl] i jest meeega, serio polecam! Generalnie słyszałam, że kosmetyki Podopharm są mega dobre, ale stosowałam akurat tylko to serum.
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję