Reputacja: 7073
Stylizacje: 478
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Hej!
Jak dbać o włosy?
Każdy z nas ma inny typ włosów i każdy typ wymaga odpowiedniej pielęgnacji.

Włosy normalne:
Są miękkie i sprężyste łatwo się je układa.
-Powinno się je myć regularnie.
-1 w miesiącu należy używać silnie regeneracyjną odżywkę
-Po umyciu używać balsamów lub odżywek

Włosy suche:
Są sztywne i często się łamią.
-Używaj specjalnego szamponu do włosów suchych (Bardzo polecam Ziaji)
-Po każdym umyciu używaj dobrych balsamów i odżywek
-Zrezygnuj z suszenia włosów suszarką

Włosy zniszczone:
Są matowe i bardzo łatko się łamią.
-Myj włosy specjalnym szamponem przeznaczony tylko do włosów zniszczonych.
-Obowiązkowo używaj balsamów i odżywek przeznaczonych do tego rodzaju włosów.
-Do rozczesywania włosów używaj grzebienia.

Włosy z łupieżem:
-Przynajmniej 2 razy w tygodniu myj głowę szamponem przeciw łupieżowym.
-Podczas mycia masuj głowę (nie drap jej)
-Gdy po 4-6 tygodniach stosowania specjalnego szamponu łupież nadal się sypie - koniecznie idź do dermatologa.

Włosy przetłuszczające się:
Są wiotkie i trudno je ułożyć.
-Myj włosy codziennie przeznaczonym do takich włosów szamponem.
-Nie pocieraj ich mocno ręcznikiem.
-Unikaj szamponów niskiej jakości.

Polecam wam bardzo szampony Ziaji ,które możecie zakupić w Rossmanie. Kosztuje on ok. 7.50. Uważam, że jest bardzo dobry.
Jeżeli masz długie włosy ,które się ciężko rozczesują polecam wam odżywkę Biosilk także możecie zakupić ją w Rossmanie ,która ułatwia rozczesywanie. Wystarczy kropelka na rękę i wsmarować we włosy.

Pozdrawiam
Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
Specjalny szampon przeciwłupieżowy nie zawsze działa ,więc czasem jest to sprawa szamponu i nie trzeba biegać do specjalisty . I nie musisz pisać wielką czcionką , bo nie czyta się lepiej , co chwile zjeżdżam w dół .
Reputacja: 181
Stylizacje: 33

Profil   Offline  
Witam
Ja osobiście stosuje olej kokosowy. Wmasowuje się go parę godzin przed myciem we włosy. Następnie trzeba bardzo dokładnie spłukać (ja myje dla pewności dwa razy) Po umyciu włosy stają się bardzo odżywione,miłe w dotyku. Polecam ten sposób pielęgnacji włosów
Olej ten można zamówić przez internet lub kupić np.w Biedronce.
Jest on również bardzo dobry na paznokcie. Można wykorzystać go również podczas kąpieli (nawilża i odżywia skórę) + do tego pięknie pachnie
Mam nadzieję ,że pomogłam. Pozdrawiam cieplutko
Reputacja: 46
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Olej kokosowy to świetna rzecz, doskonale działa na włosy, jak i na cerę. Moim zdaniem w przypadku problemu ze skórą głowy tj. łupieżem warto używać specjalistycznych szamponów. Ja przeważnie szukam takich kosmetyków w profesjonalnych sklepach fryzjerskich, jest ich sporo w sieci np. https://hairlook.pl/ [hairlook.pl] ma duży wybór i dobre ceny. Mają kosmetyki wiodących marek.
Reputacja: 13

Profil   Offline  
Świetny poradnik jak należy dbać o swoją fryzurę. każda kobieta powinna to przeczytać, świetne rady, dzięki !

Profil   Offline  
Zgadzam się, bardzo ciekawy i interesujący poradnik, który warto mieć na uwadze

Profil   Offline  
Nie mam właściwie większych problemów z włosami. Regularnie je podcinam. Chodzę do dobrego fryzjera i on jak widzi jakiś problem to sugeruje mi co mam stosować, jakie działania podjąć. Polecam salon Gnatyshyn na warszawskim Ursynowie, zatrudniają profesjonalną kadrę fryzjerów- stylistów, którzy potrafią zadbać o włosy. Na http://gnatyshyn.pl/pl/ [gnatyshyn.pl] można np. zapisać się na wizytę online.
Reputacja: 104

Profil   Offline  
Ja mam suche włosy dlatego używam specjalnych szamponów z keratyną oraz zamawiam zabiegi keratynowe głównie z http://www.amazonkeratin.pl [amazonkeratin.pl] przy okazji włosy są wyprostowane więc nie kuszę już używać prostownicy a kiedy to była moja codzienność, bo nie lubię napuszonych włosów według mnie nie ma nic gorszego
Reputacja: 62

Profil   Offline  
Najlepsze kosmetyki do włosów Mnie ostatnio bardzo zaciekawiły kosmetyki azjatyckie. Zastanawiałam sie jakiś czas czy kupić takie kosmetyki ale tutaj https://asianclub.pl/ [asianclub.pl] były w bardzo dobrej cenie więc postanowiłam się skusić
Reputacja: 15

Profil   Offline  
No ja kupuje z avon wszystko.
______
sex shop [sexownysklep.pl]
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję