Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Hej! Polecacie? Jaką część? I gdzie kupić najlepiej? .
Reputacja: 19100
Stylizacje: 1266

Look at the stars, look how they shine for you.

Profil   Offline  
Nie pamiętam kiedy ostatnio grałam w simsy, ale osobiście uważam, że trójka jest najlepsza. Mam też parę dodatków i chyba najciekawszy z nich to wymarzone podróże A i z tego co słyszałam, nie warto kupować the sims 4
Reputacja: 4552
Stylizacje: 307

Profil   Offline  
Ja mam wszystkie dodatki i akcesoria z drugiej części, wydali ich sporo, bo aż 17. Między 2, a 3 był ogromny przeskok, z trójki mam sporo dodatków i naprawdę mogę polecić trzecią część. Co do czwartej części którą kupiłam w grudniu mam sporo zastrzeżeń, oprócz tego że można tworzyć ładnych simów, moim zdaniem jest w ogóle niedopracowana. W simów już prawie w ogóle nie gram, ale kupuje, bo 'kolekcjonuję' a większość kupiłam w Media Markt

Profil   Offline  
Dzięki . Ja w ogóle nie wiem nic o simsach XD . A Wasze rady bardzo mi pomogą . A dodatki to i tak trzeba mieć tą trójkę ,czy wystarczy tylko dodatek? Chyba chcę 3 i zwierzęta , polecicie jakiś konkretny?

Profil   Offline  
Jeżeli chcesz dodatek do trójki musisz mieć tą główną grę. Fajnym dodatkiem też jest 'Kariera'

Profil   Offline  
fraily
Jeżeli chcesz dodatek do trójki musisz mieć tą główną grę. Fajnym dodatkiem też jest 'Kariera'

Aha dzięki . Teraz nadal dostanę ją w Media Markt / Expert? I cena będzie obniżona , czy taka sama?
Poprawka , grałam ze sklep play , w sims free play ,ale to dno. Ile jest dodatków do trójki ? I jaka cena ? P.S. Sory ,że Wam głowy zawracał ,ale bardzo chcę wiedzieć .
Reputacja: 19100
Stylizacje: 1266

Look at the stars, look how they shine for you.

Profil   Offline  
"Nie z tego świata" jest też dość ciekawe, dużo nowych możliwości Radzę najpierw kupić główną grę, a gdy powoli zacznie się nudzić i zabraknie Ci zajęć, zacznij kupować dodatki

Profil   Offline  
Teraz trzecia część na pewno ma niższe ceny niż na początku

Profil   Offline  
borntodie
"Nie z tego świata" jest też dość ciekawe, dużo nowych możliwości Radzę najpierw kupić główną grę, a gdy powoli zacznie się nudzić i zabraknie Ci zajęć, zacznij kupować dodatki

Nom i chyba tak zrobię. A w tym " Nie z tego świata" jest się wampirem ,czy coś pomyliłam ? Dzięki za wszystkie rady .
fraily - o to super!

Profil   Offline  
Tak, w' Nie z tego świata' mozesz być wampirem, czarownicą, wilkołakiem i wróżką
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję