Reputacja: 7073
Stylizacje: 478
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Hej! Mam do was małe pytanko. Jakby wyglądał wasz wymażony ślub?
Reputacja: 47
Stylizacje: 10

Profil   Offline  
Wystarczyłaby mi do szczęścia wymarzona osoba. I ten dzień juz byłby idealny. A jeśli chodzi o inne rzeczy to na pewno skromne przyjęcie, bez większej pompy i nie planuje bawić się w wielkie białe sukienki, niby zwyczaj o tradycja ale nie przepadam za nimi.
Reputacja: 6786
Stylizacje: 240

Sleep until you're hungry. Eat until you're sleepy

Profil   Offline  
Po części zgadzam się z @_CrazyFoch_ , że do szczęścia wystarczyłaby wymarzona, ukochana osoba. I ja postawiłabym na skromne przyjęcie, zaprosiłabym najbliższe mi osoby. Jeśli chodzi o sukienkę to chciałabym taką zwykłą, bez zbędnych koronek itd. Może być lekko ozdobiona różem.
Reputacja: 3182
Stylizacje: 662

Moda jest moim powietrzem <3

Profil   Offline  
Jak dla mnie to nie musiało być wydarzenie tylko ważne żeby on tam był <3
Reputacja: 25
Stylizacje: 2

Profil   Offline  
Oczywiście zgadzam się z poprzedniczkami, że w tym dniu musiałby być ze mną ten odpowiedni mężczyzna, ale że uwielbiam śluby, od dawna marzę o takim idealnie zaplanowanym przeze mnie i tego jedynego, którego najpierw trzeba znaleźć. Nie mam jakiegoś szczególnie wymarzonego - śliczna suknia ślubna i garnitur pana młodego, świetnie bawiący się goście, huczne wesele, a po wszystkim wyjazd na podróż poślubną. O tak, może kiedyś się spełni.
Reputacja: 13
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Mój wymarzony ślub? Wiosna, kwitnący ogród albo plaża - jak w amerykańskich filmach - i oczywiście ukochany u boku
Reputacja: 104

Profil   Offline  
Marzy mi się,żeby na moim ślubie jak i weselu była żywa oprawa muzyczna z klasykami. Już znalazłam nawet odpowiednie osoby http://finetunes.pl/oferta/muzyka-spiew-live/ [finetunes.pl] Moja znajoma zatrudniła ich na swój ślub i normalnie się nie wzruszam a tam nie mogłam ukryć emocji, coś niesamowitego!
Reputacja: 49

Profil   Offline  
Kazda z nas ma jakas wizje slubu - to juz od nas zalezy, czy slub bedzie wystawny z impreza na kilkaset osob, czy raczej kameralny - z rodzina+przyjaciele. Niby jest przyslowie - nie wazne gdzie/jak, wazne z kim, ale jednak organizacja wesela+calej otoczki - jest wg mnie bardzo wazna. Jesli chodzi o wszelakie dodatki, to warto przejrzec oferte http://krajowy.biz/firma,slubnyzakatekcom [krajowy.biz] - maja praktycznie wszystko, jesli chodzi o ozdabianie sali weselnej (i nie tylko). Zakupy w jednym miejscu na pewno ulatwia sprawe, a takze obniza koszta.
Reputacja: 52

Profil   Offline  
Mój wymarzony ślub to ślub w plenerze Chciałabym, aby było to romantyczne miejsce, na środku kilka namiotów tego typu: http://krajowy.biz/firma,supernamiotycompl [krajowy.biz] i niewiele gości. Zabawa do białego rana, dużo wina i super wspomnienia Takie mam marzenie.
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję