Reputacja: 33
Stylizacje: 0
Na sprzedaż: 0

Opis...

Profil   Offline  
Ja bym bardzo chciała mieć takie:

jednak muszę jeszcze trochę zapuszczać :/
Reputacja: 8133
Stylizacje: 105

Profil   Offline  
Moim zdaniem, trochę za duży hełm na głowie Ja bym chciała żeby moje włosy były jaśniejsze i nie takie "lejące się".
Reputacja: 1241
Stylizacje: 68
Na sprzedaż: 3

Profil   Offline  
Proste włosy są chyba lepsze :> w sumie kwestia gustu
Reputacja: 28

Opis...

Profil   Offline  
Te ze zdjęcia są bardzo fajne, jednak ja preferuję mniej więcej takie uczesanie:

Reputacja: 8133
Stylizacje: 105

Profil   Offline  
Śliczne! Również mi się podoba i jest dość łatwa do zrobienia.. Sama mam proste długie włosy więc ich ułożenie nie zajmuje mi raczej dużo czasu, ale czasem lubię coś zmienić i wtedy "faluję" sobie włoski
Reputacja: 1986
Stylizacje: 66
Na sprzedaż: 16

Profil   Offline  
Ja mam z natury kręcone włosy i nie umiem ich ujarzmić ani zrobić fryzury z loków...
Dodatkowo trenuję na macie i muszę mieć związane włosy na treningu więc najczęściej kończy się na związywaniu włosów w wysoko upiętego koka z grzywką bądź bez. Lubię wyprostowane włosy, bo w dobie prostownic jest to sztuka najłatwiejsza do wykonania żeby uzyskać fajny efekt. Nie mniej chciałabym coś zmienić a loki są taaaaakie sexy!!!
Reputacja: 28

Opis...

Profil   Offline  
@bozena chciałabym widzieć jak wyglądasz w takich włosach, z pewnością cudownie!
Reputacja: 27

Opis...

Profil   Offline  
@bozena naprawdę cudownie musisz wyglądać w takich włosach!
Reputacja: 656
Stylizacje: 36

Opis...

Profil   Offline  
a mi się podoba ta szopa na pierwszym zdjęciu mega seksowna. lubię mieć dużo włosów, a nie takie ulizane
Reputacja: 109
Stylizacje: 16

Opis...

Profil   Offline  
Ja bym chciała takie:

[tapetowo.eu]

Coś pięknego
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję