Reputacja: 14017
Stylizacje: 2348
Na sprzedaż: 0

Now this is heavy metal!

Profil   Offline  
Mam mały dylemat. Zapragnęłam mieć buty, poszperałam i znalazłam takie w moim mieście. Chcę je kupić od autoryzowanego sprzedawcy, przymierzałam je i są świetne, wygodne, pasują. Jedyną psującą mi humor wiadomością jest cena. Kosztują 290 zł. To dość sporo, jak na mój budżet. Obecnie mam już 240 zł i myślę, że uzbierałabym do stycznia resztę potrzebnych mi pieniędzy tylko nie wiem czy warto poświęcić całe swoje oszczędności na te jedne buty, które będę mi służyły lata. Jestem ciekawa waszej opinii. Co doradzacie?
Reputacja: 7073
Stylizacje: 478

Profil   Offline  
ja bym radziła kupić bo podobno im droższe buty tym dłużej wytrzymają
Reputacja: 36532
Stylizacje: 2390

Profil   Offline  
Poszperaj jeszcze, dozbieraj na wszelki wypadek te 50 zł. . WERCIA1 - Nie zawsze

Now this is heavy metal!

Profil   Offline  
Obawiam się, tylko że wydam to 290 zł a potem przestaną mi się podobać albo będą mało funkcjonalne. Nie wiem czy ryzykować, chodź o wytrzymałość raczej nie ma co się martwić (na te buty są dwa lata gwarancji poza tym są mega wytrzymałe)

Profil   Offline  
a, no prawda...
Reputacja: 34
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Poszukaj w promocjach: http://www.badmin.pl/ [badmin.pl]
Tam zawsze możesz znaleźć buty w tańszych cenach niż zazwyczaj a są to buty najlepszych marek - sama najwyższa półka. Ja osobiście kupiłam tam już 3 pary butów i są "nie do zdarcia".
W promocji są nie tylko buty ale też ciuchy i akcesoria sportowe.

Profil   Offline  
A ja się przyznam - Kupiłam buty na targu i są niezniszczalne . Są super!

Now this is heavy metal!

Profil   Offline  
asap
Poszukaj w promocjach: http://www.badmin.pl/ [badmin.pl]
Tam zawsze możesz znaleźć buty w tańszych cenach niż zazwyczaj a są to buty najlepszych marek - sama najwyższa półka. Ja osobiście kupiłam tam już 3 pary butów i są "nie do zdarcia".
W promocji są nie tylko buty ale też ciuchy i akcesoria sportowe.

Nie chodziło mi o buty sportowe :/

Profil   Offline  
A o jakie chodzi ?
Reputacja: 7073
Stylizacje: 478

Profil   Offline  
reveal
A ja się przyznam - Kupiłam buty na targu i są niezniszczalne . Są super!

jakie? ja też mam sporo z targu i nie narzekam Jedyne co mnie zdenerwowało to, że moje ukochane balerinki po 2 miesiącach i ciągłym klejeniu nadawały się tylko na śmietnik
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję