Reputacja: 7073
Stylizacje: 478
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Witajcie kochane stylistki!

Mam do was sprawę a mianowicie co moge zrobić z odciętych nagawek?
Miałam jeansy które miały już troszkę za krótkie nogawki no i postanowiłam z nich zrobić sb szorty i teraz nwm co mogę zrobić z tych odciętych nogawek.
Liczę na waszą pomoc!
Pozdrawiam i miłego dnia wam życzę!
Reputacja: 762
Stylizacje: 141

.

Profil   Offline  
Jakiś czas temu na lekcjach techniki szyliśmy pokrowce na telefon.
Fajne rozwiązanie kiedy wrzucasz telefon to torebki i nie chcesz żeby się porysował
Reputacja: 34629
Stylizacje: 1647

Opis...

Profil   Offline  
albo jeśli będziesz chciała zmodyfikować jakieś inne spodnie, to z tych nogawek możesz zrobić takie fajieś zdrabne łaty, coś takiego jak tu: klik [img.szafa.pl]
Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
Dziewczyny mają rację, a może piórnik?
Reputacja: 14
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Łaty na spodnie to świetny pomysł Zależy jak szerokie miałaś nogawki w tych spodniach. Ja kiedyś zrobiłam sobie spódniczkę z takich nogawek xD
Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
Reputacja: 20

Profil   Offline  
Widze, ze jestes typem osoby ktora nie lubi nic marnowac i tak trzymaj ja bym na Twoim miejscu uszyla sobie jakas ozdobna poduszke, niekoniecznie musisz na niej spac albo jakiegos fajnego miska stworzylabym z tego materiału
Reputacja: 13

Profil   Offline  
Ja zawsze zostawiam jak się okaże, że trzeba było coś naprawić. Nie zajmują dużo czasu, tylko troszkę miejsca w szafie. Można jakieś łaty zrobić, naszywki, ewentualnie jak trzeba sobie zrobić jakiś pokrowiec, albo doszyć jakąś aplikację do spódniczki albo do spodenek.
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję