Reputacja: 187
Stylizacje: 11
Na sprzedaż: 0

Opis...

Profil   Offline  
Jeśli nie będę jadła po 18 i durzo ćwiczyła to uda mi sie schudnąć? W jakim tempie, jakie efekty?
Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
Powinno przynieść dobre efekty . A i sory ,ale nie mogę patrzeć na ten błąd durzo ćwiczyła * dużo
Reputacja: 34629
Stylizacje: 1647

Opis...

Profil   Offline  
To zależy od ćwiczeń, od ich regularności i intensywności. Samo niejedzenie po 18 poprawi metabolizm, czyli zmieni się Twoje absorbowanie energii z posiłków - nie bedzie się dokładało tyle tłuszczu co zazwyczaj. Radziłabym jednak zrobić to wszystko jakoś z głową - pamętaj że jesteś jeszcze młodą osobą która wciąż rośnie więc potrzebujesz odpowiednzią dawkę kalorii i witamin, a z intensywnością ćwiczeń tez nie przesadzaj - lepiej ćwiczyć regularnie, w małych seriach po kilka powtórzeń - np.: rano, w południe i wieczorem (to tylko przykład) niż narzucać sobie mordercze treningi - pamiętaj że cos takiego w połaczeniu ze scisła dietą może spowodować powazne zaburzenia w procesie dojrzewania... a tak wgl to ile masz lat, pytam z ciekawości
InA
Reputacja: 184
Stylizacje: 68

Czas ucieka wieczność czeka..

Profil   Offline  
Ćwiczyć jak ćwiczyć. Ale jak chcesz schudnąć to polecam Ci ułożyć albo znaleźć dietę o obniżonej zawartości kalorii i bardzo się do niej stosować. Ja miałam dietę 1500 kcal. Było tam wszystko i rosół, i kawałek ciasta drożdżowego. A w miesiąc chudłam 4 kg. Osobiście ją bardzo polecam. Tylko do niej trzeba się bardzo stosować, a po za tym ja nie jadłam podwieczorków, bo już do kolacji nic nie mogłam w siebie wcisnąć. I tam 3 dni z rzędu była ryba na kolację, której nie cierpię. W tej sytuacji jadłam jogurt nisko tłuszczowy. Jeżeli będziesz chciała się dowiedzieć więcej o tej diecie to pisz. Pozdrawiam i miłego odchudzania
Reputacja: 19441
Stylizacje: 1149

Opis...

Profil   Offline  
możesz jeść i później, powiedzmy ,że o 8 jedz co 3-4 godziny i ćwicz a na pewno jakieś efekty będą,jeśli nawet od razu bardzo nie schudniesz to za to psychicznie będziesz czuła się lepiej,taka lżejsza
Reputacja: 7731
Stylizacje: 356

I want to break free

Profil   Offline  
Jeżeli kładziesz się spać później niż o godzinie 21-22 to nie wiem czy ma sens niejedzenie po 18... Kolacja powinna być ostatnim posiłkiem spożywanym 3-4 godziny przed zaśnięciem. Jeśli uczysz się do późnych godzin, z pewnością złapie cię wilczy głód i zaczniesz podjadać, a jest to najgorsza rzecz, jaką możesz sobie zafundować .
Co do ćwiczeń, rzeczywiście nie wiemy, ile masz lat, na ile możesz sobie pozwolić, jak ma się Twoje zdrowie. Jedno jest pewne- nie rób niczego na siłę, ćwicz z umiarem, ale za to regularnie; przesuwaj swoje dotychczasowe granice, a efekty z pewnością się pojawią .
Oczywiście prawidłowe odżywianie jest równie ważne- jeżeli masz zamiar ćwiczyć intensywnie to odradzam diety typu 1500 kcal, ważne jest dostarczanie organizmowi niezbędnych elementów takich jak: białka, cukry, a także tłuszcze (to dość obszerny temat). Jedno jest jednak pewne- pijemy dużo wody, a dietę układamy tak, aby bilans energetyczny zawsze był delikatnie ujemny (tzn. więcej spalasz kalorii niż ich przyjmujesz). Pamiętaj o tym żeby chudnąć mądrze i z głową; stosuj powyższe rady, a efekty z pewnością się pojawią .
Mam nadzieję, że pomogłam i nie zapomniałam o niczym . Polecam się
Reputacja: 3272
Stylizacje: 662

Moda jest moim powietrzem <3

Profil   Offline  
Kochana dziewczyny mają racje niema co się męczyć ale ja osobiście nie usiedzę w miejscu więc lato i wiosnę spędzam na świeżym powietrzu to kiedy nadchodzą zimne dni też dbam o siebie więc ćwiczę w domu zapraszam do tych ćwiczeń ale na początek możesz stopniowo zwiększać ilość ćwiczeń np 5 ćwiczeń za tydzień 6 za 2 7 za 3 8 itd. I możesz stosować inne ćwiczenia z tej serii
A tu masz link do ćwiczeń : http://www.youtube.com/watch?v=TuPGsW2aQRM/ [youtube.com]
Reputacja: 13
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Podstawą w odchudzaniu jest zbilansowana dieta i dużo ruchu - a nie takie wymysły jak niejedzenie po 18.00.
Reputacja: 7073
Stylizacje: 478

Profil   Offline  
to zależy od ćwiczeń. W sumie nie tylko. Właściwa dieta i częsta aktywność fizyczna powinny przynieść dobre efekty ))
Reputacja: 34
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Ja słyszałam, że dietę odchudzającą powinno się poprzedzić dietą oczyszczającą. Czasami w organizmie zalegają nam zbędne resztki jedzenia, które później tam zostaną jeśli ich nie oczyścimy, a my będziemy zastanawiać się dlaczego nie widzimy efektów diety czy odchudzania na siłowni. U mnie w pracy popularna jest dieta oczyszczająca Neera [neera.pl] - coraz więcej osób ją stosuje i dopiero później przechodzą na inne diety lub zabierają się za treningi, z resztą na ich stronie tez pisze, ze łatwiej się po niej trenuje. Ja tez będę ja sobie kupować chyba, bo czytam te obietnice na ich stronie wiec dam znać jak poszło.
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję