Reputacja: 14441
Stylizacje: 905
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Hej... Mam mały problem. Chodzi oto, że niedawno kupiłam sobie w Sinsay'u fajne spodnie dresowe. Nie są takie, jak noszą mężczyźni, wiecie takie dresiarze, tylko po prostu cienkie dresy z przylegającymi końcówkami. Problem w tym, że nie chcę wyglądać w niej jak taki dresiarz, tylko tak jak dziewczyna. Myślałam nad luźnymi t-shirt, ale.. no sama nie wiem. Pomożecie? Chętnie poczytam wasze opinie na ten temat.

Reputacja: 36532
Stylizacje: 2390

Profil   Offline  
awkward 1,2 i z tego drugiego 1 naj <3
Reputacja: 7731
Stylizacje: 356

I want to break free

Profil   Offline  
Ja do wszystkiego jestem w stanie nosić koszule, więc poszłabym w tym kierunku . Biała, luźna, oversize- to zupełnie w moim stylu . Aczkolwiek gładkie T-shirty, bluzki też wyglądają fajnie
Reputacja: 14017
Stylizacje: 2348

Now this is heavy metal!

Profil   Offline  
Zwykły, czarny lub biały T-shirt
Reputacja: 36532
Stylizacje: 2390

Profil   Offline  
A za ile kupiłaś te śliczne spodnie ?
Reputacja: 34629
Stylizacje: 1647

Opis...

Profil   Offline  
zgadzam się z awkward i FBG
Reputacja: 177
Stylizacje: 38

Opis...

Profil   Offline  
Ja dresy ubieram do białej koszuli bez rękawów a do tego rozpinany na guziczki sweterek w kolorowe romby (taki trochę babciowy). Sweter ma rozciągnięty ściągacz u dołu, więc rozpięty wygląda bardzo luzaco. Takie pomieszanie stylów
PS Dresy mam w takim fasonie jak ty tylko całe granatowe. Koszulę wkładam do dresów i zapinam na ostatni guzik przy szyi.
Reputacja: 3329
Stylizacje: 206

Profil   Offline  
Do dresów założyłabym luźny t-shirt. Do Twoich, najlepiej biały, gładki bez napisów Pozdrawiam!
Reputacja: 67
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
ja ubrałabym z kolei opięty top i takie buty http://jeremy-scott.pl/pl/jeremy-scott-wings/2157-adidas-jeremy-scott-wings-white-gold-sneakers.html [jeremy-scott.pl]
Wyglądałoby megaaa!
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję