Reputacja: 10990
Stylizacje: 1225
Na sprzedaż: 1

(;

Profil   Offline  
Chciałam was zapytać, bo jest przecież najsławniejszą blogerką w kraju, a na tym forum cisza... Znacie, lubicie Maffashion?

Jeśli o mnie chodzi, nigdy nie śledziłam blogerek, bo uważałam, że to śmieszne, że dziewczyna która ma trochę więcej kasy niż przeciętny śmiertelnik zachwyca swoim ubraniem - gdzie mogłabym ubrać się równie dobrze gdyby mnie tylko było stać
Jednak zmieniłam trochę nastawienie gdy poczytałam, że Maffashion zaczynała ubierając się głównie w lumpeksach/second-handach.

Robi też wrażenie fajnej, zdystansowanej osoby.

Reputacja: 3182
Stylizacje: 662
Na sprzedaż: 0

Moda jest moim powietrzem <3

Profil   Offline  
zgadzam się ale jednak lubię patrzeć na jej zestawy bo potem można odtworzyć je z tańszymi ciuszkami <3

Pliki:

m2-a.jpg

Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
Nie śledzę aż tak bardzo blogerek. Czasem wchodziłam na blog Kasi Tusk. I muszę zobaczyć koniecznie blog Macedamian Girl (nie wiem jak to się pisze xD ) Z chęcią zobaczę też blog Maffashionm .
Reputacja: 7731
Stylizacje: 356

I want to break free

Profil   Offline  
Uwielbiam Maff! Jej styl jest tak inspirujący... , a ona, nie dość, że śliczna, zgrabna to jeszcze ma dystans do siebie, o którym wspomniałaś ( zjawisko praktycznie nieistniejące w polskiej blogosferze ). Dziewczyna zwiedza świat, rozwija się, ma swój sklep internetowy, na którym głównie się skupia . Robi to, co potrafi najlepiej i to się chwali. Nie jestem jej psychofanką, ale jeśli mam wybierać pomiędzy nią a JEMERCED i jej portalem (przepraszam, nie mogę go czytać, za dużo błędów stylistycznych, a przecież Jess ma od tego ludzi; no i multum błędnych informacji...) to wybór jest prosty .
Reputacja: 10990
Stylizacje: 1225
Na sprzedaż: 1

(;

Profil   Offline  
fashionbyglam - dokładnie tak W jej stylu jest coś oryginalnego. Fajnie też, że potrafi ubrać się z klasą, nie pod "publikę".
Reputacja: 7731
Stylizacje: 356

I want to break free

Profil   Offline  
weresacze- no i nie uważa nas, internautów za ludzi z brzydkimi twarzami i jeszcze gorszymi zawodami
Reputacja: 14017
Stylizacje: 2348

Now this is heavy metal!

Profil   Offline  
Ja nie przepadam za super sławnymi blogerkami jednak uważam że Maff jest na prawdę fajna i ma całkeim fajny styl
Reputacja: 115
Stylizacje: 17

"Nie ważne co nosisz,ważne jak to nosisz."

Profil   Offline  
Nie lubię śledzić tego co już odkryte. Maffashion to na pewno świetna blogerka, ale ja szukam czegoś nowego , nowego początku dla mody, a nie stosowania się do niej

Profil   Offline  
Nie lubię śledzić tego co już odkryte. Maffashion to na pewno świetna blogerka, ale ja szukam czegoś nowego , nowego początku dla mody, a nie stosowania się do niej

Profil   Offline  
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję