Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Heeej!
Jak tam wakacje?
Moje pytanie to jeździcie na czymś , biegacie ? A może coś innego?
Ja chodzę, biega, jeżdżę na rowerze i rolkach i dużo innych ciekawych rzeczy. A wy co porabiacie na tych wakacjach ( oczywiście coś ze sportu itp. ).
Reputacja: 14017
Stylizacje: 2348

Now this is heavy metal!

Profil   Offline  
Dużo jeżdżę na rowerze, biegam z psem na spacery jeśli tylko pogoda w miarę dopisuje i okazyjnie jeżdżę na rolkach.
Reputacja: 2469
Stylizacje: 369

NEVER LOOK BACK

Profil   Offline  
Ja żeby trochę figurę podreperować ćwiczę w domu, rozciągam się, żeby w końcu szpagat umieć i jeżdżę na rowerze, czasem biegam, ale rzadko, bo nie przepadam
Reputacja: 5233
Stylizacje: 389

:)

Profil   Offline  
Ja często biegam i jeżdżę na rolkach. Czasami pływam. I to tyle mojego sportu na te wakacje.
Reputacja: 3276
Stylizacje: 664

Moda jest moim powietrzem <3

Profil   Offline  
Ja korzystam z tego że jestem w Warszawie u wujka no i mój wujek ma 2 miesięczną córeczkę Hanie i korzystam z tego że moja ciocia kupiła wózek dla biegających rodziców i z nią biegam czasami chodzę na spacery i jeżdżę z wujkiem na rowerze Ogólnie bardzo te wakacje spędzam aktywnie
Reputacja: 14451
Stylizacje: 905

Profil   Offline  
Często jeżdżę na rowerze, a na rolkach tylko od czasu do czasu.
Reputacja: 7073
Stylizacje: 478

Profil   Offline  
ja bardzo często jeżdżę na rowerze a także czasami pływam, chodzę na spacery, biegam i trochę ćwiczę w domku :-)
Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
Ja to właściwie pisząc jeżdżę na rolkach trochę " przesadziłam " . Nie wiem czy czasem to wygląda jak jazda . Widzę ,że aktywne są Wasze wakacje
eni
Reputacja: 22
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Lubię aktywnie odpoczywać , a w czasie wakacji mam na to więcej czasu.
Lubię jazdę na rowerze - a odkąd mam nowy rower http://www.rowerymerida.pl/produkt921/crossway-10-v-lady-rower-merida.html [rowerymerida.pl] nie ma dnia żebym nie wybrała się na rowerową przejażdżkę. A jakie są Wasze rowery?
Reputacja: 11
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Ja biegam 3 razy w tygodniu, po mieście jeżdżę rowerem zamiast samochodem, w weekendy chodzę na rolki do parku, w niedzielę ćwiczę jogę z dziewczynami
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję