Reputacja: 743
Stylizacje: 129
Na sprzedaż: 0

Opis...

Profil   Offline  
Ja dziś zamówiłam u mojego szwagierka Calvin Klein EUCOUNTER, kupował na promie zestaw wraz z żelem pod prysznic zapłaciłam za niego 135zł Mam nadzieję że spodobają się mojemu chłopakowi
Reputacja: 34629
Stylizacje: 1647

Opis...

Profil   Offline  
Perfumy "Diesel - Only the brave" mój kolega używa i bardzo mi się podobają, na tyle, że chciałam kupić je mojemu chłopakowi ale on jest przyzwyczajony do swoich - mexx'a (nie wiem dokładnie jakie, znam tylko markę). Posiada jeszcze kilka innych, lubi zmieniać - prawie jak kobieta hehe. Jak podpatrze to napiszę jakie

też podobają mi się te perfumy ;D ostatnio sprezentowałam swojemu meżczyźnie 'Gucci Guilty', zapach nie z tej ziemi
Reputacja: 11
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
GIORGIO ARMANI, attitude extreme lub acqua di gio ja uwielbiam oba te zapachy zakupilam mezowi jedne na zime a drugie na lato latem mezczyzna pachnie wyjatkowa swiezoscia a zima urokami zimy.
Na sprzedaż: 1

Profil   Offline  
Boss in motion <3
Reputacja: 26

Profil   Offline  
Mysle ze to jest fajny prezent, tylko mozecie nie trafic akurat z zapachem. Duzo bezpieczniejsze bedzie zakupienie fajnej i dobrej kawy, jak cos to same mozecie ja wypic Ja lubie najbardziej lavazze ze sklepu Cafe Silesia [cafesilesia.pl] moze tez taka wybierzecie?
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję