Reputacja: 632
Stylizacje: 80
Na sprzedaż: 0

(...)

Profil   Offline  
Chciałabym znać wasze zdanie...na temat wzrostu. Może to trochę śmieszne, ale mam kilka nurtujących mnie pytań Jesteście zadowolone ze swojego wzrostu? (To raczej pytanie do dziewczyn, które już osiągnęły swój życiowy wzrost) Dlaczego tak lub dlaczego nie? Jaki wzrost jest wg was idealny? Uważacie, że atrakcyjniejsze są kobiety wysokie czy niskie? Mówi się, że kobieta powinna być raczej niska, bo wtedy może założyć szpilki i nie powinna być wyższa od faceta i w ogóle oni wolą takie,bo wtedy czują się bardziej męscy. Z drugiej strony wysokie kobiety też mają swoje atuty, np.mają długie nogi, ale może mają mniejsze szanse u mężczyzn? Ale w sumie nie brakuje na świecie wysokich osób płci męskiej I jeszcze jedno, co jest dla mnie najważniejsze...Do którego roku życia się rośnie? Trochę się rozpisałam, nie musicie odpowiadać na wszystkie pytania, po prostu wyraźcie swoje poglądy
Reputacja: 2695
Stylizacje: 201

Zapraszam do oceniania i komentowania ;):*

Profil   Offline  
Myślę, że każdy ma inny gust i nie warto się tym kierować Ja ogólnie jestem mała a mój chłopak jest ode mnie duuużo wyższy ale fakt, jeszcze rosnę . Mnie to tam nie przeszkadza. Ostatnio widziałam dziewczynę na koturnach która była od swojego chłopaka o głowę wyższa. Trochę to śmiesznie wyglądało no ale cóż.. A ty nie jesteś zadowolona ze swojego wzrostu?
Reputacja: 1986
Stylizacje: 66
Na sprzedaż: 16

Profil   Offline  
Ja mam 167 cm wzrostu i nie mam kompleksów w tym temacie Fajnie wg mnie wyglądają niskie i filigranowe dziewczyny, bo często się zdarza, że "małe" dziewczyny są jak kuleczki, zbite i to już nie wygląda tak słodko
Wysokie dziewczyny mają o tyle lepiej, że właśnie inaczej u nich się rozkładają kilogramy i np jak ja stanę obok takiej dziewczyny podchodzącej pod metr osiemdziesiąt czuję się stłamszona
Reputacja: 32
Stylizacje: 8

Moda żyje zmianą

Profil   Offline  
ja mam 178 cm wzrostu i jestem z tego zadowolona. Dlugie nogi ;] przyznaje ze lubie wysokie buty, 11 centymetrowe minimum i nogi wtedy wygladaja jeszcze lepiej pozdrawiam wysokie dziewczyny!!! wszedzie nas widac i zwracamy na siebie uwage!! szczegolnie dobierajac do tego extra ciuchy i buty
Reputacja: 2479
Stylizacje: 324

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy...

Profil   Offline  
Ja jestem bardzo niska, mam niecałe 160 cm, a mój chłopak ma 180 więc wyglądamy dość dziwnie razem, ale wiem, że jemu to nie przeszkadza. Ja też się już przyzwyczaiłam do tego, że jestem drobna Tak naprawdę wzrost nie gra roli, ważne jest wnętrze
Reputacja: 3783
Stylizacje: 108

I'm the ghost of a girl, that I want to be most .

Profil   Offline  
Ja mam 166 cm i jestem po środku. Nie uważam, że jest to idealny wzrost, ale też nie narzekam. Fajnie to wygląda jeśli dziewczyna jest niska, a chłopak parę centymetrów wyższy. Ale wiadomo, że dziewczyny chcą mieć długie nogi, talię osy, a wszystkiego mieć nie można. Uważam, że lepiej jest kiedy dziewczyna jest średniego wzrostu. Ani niska, ani wysoka. Myślę, że tak do 170 cm dziewczyna powinna mieć. A chłopak 170-180 z końcówką. A jaki ty masz wzrost ?
Reputacja: 32
Stylizacje: 8

Moda żyje zmianą

Profil   Offline  
mężczyzna zaczyna sie od 190 i koniec!
Reputacja: 843
Stylizacje: 70

Profil   Offline  
Ja mam 175 cm i powiem szczerze, że jest to uciążliwe, co prawda już nie rosnę (mam 19 lat), ale gdybym mogła w jakiś sposób to zmienić zeszłabym do 170 cm Jakie są wady wysokiego wzrostu zapewne się domyślacie, nie noszę zbyt często wysokich szpilek chociaż tak bardzo je lubię no i oczywiście chłopaki, trochę to frustrujące, że jestem równa lub wyższa od całkiem sporej części z nich Ale nie ma co płakać bo są oczywiście i zalety, np. rozmowa z płcią przeciwną twarzą w twarz zawsze ułatwia dopięcie swego i oczywiście nie muszę się nikogo prosić, gdy chcę coś zdjąć w sklepie z wysokiej półki Także myślę, że nie warto martwić się rzeczami na które nie mamy wpływu tylko kochać swój wzrost jaki by on nie był
Reputacja: 3783
Stylizacje: 108

I'm the ghost of a girl, that I want to be most .

Profil   Offline  
Mężczyzna z wzrostem 180 też może być idealny. Ale tu o wzrost nie chodzi, dobrze wiecie dziewczyny
Reputacja: 632
Stylizacje: 80

(...)

Profil   Offline  
oldzia11111
Myślę, że każdy ma inny gust i nie warto się tym kierować Ja ogólnie jestem mała a mój chłopak jest ode mnie duuużo wyższy ale fakt, jeszcze rosnę . Mnie to tam nie przeszkadza. Ostatnio widziałam dziewczynę na koturnach która była od swojego chłopaka o głowę wyższa. Trochę to śmiesznie wyglądało no ale cóż.. A ty nie jesteś zadowolona ze swojego wzrostu?

Jak na swój wiek nie jestem niska (mam 165 cm i 15 lat) ale chciałabym jednak być wyższa
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję