Reputacja: 7073
Stylizacje: 478
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
kolejna reklama strony :/
Reputacja: 65
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Zgadzam się z wami dziewczyny że Charlize Theron dużo korzystniej i młodziej wyglądała w krótszych włosach
Reputacja: 39

Profil   Offline  
A wg mnie nie - Charlize Theron lepiej wyglądała w dłuższych tylko dobrze ułożonych włosach. Nie lubię stylu chłopczycy może dlatego mi się nie podoba. Tak samo kiedyś Hermiona
Reputacja: 14

Profil   Offline  
No jest ważna ale na takie odważne którkie włosy powinny sisę decydować tylko kobiety o ostrych rysach twarzy. Tak mi się wydaje.
Reputacja: 17

Profil   Offline  
Niektórym ludziom rzeczywiście dobrze pasują krótkie włosy
Reputacja: 15

Profil   Offline  
Zgadzam się w 100%, niektórym kobietom znakomicie pasują krótkie włosy. Przykładem jest już wymieniona na poprzedniej stronie Charlize Theron. Można powiedzieć, że w jej przypadku krótkie włosy są wręcz dla niej stworzone. Czasami kobiety na siłę próbują nosić długie włosy, a w krótkiej fryzurze wyglądają naprawdę znakomicie. Poza tym mam też takie wrażenie, że niektóre fryzury są naprawdę bardzo zwydziwiane wydaje mi się po prostu, że niektóre kobiety same dokładnie nie wiedzą, jaki chcą osiągnąć efekt końcowy
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję