Reputacja: 3272
Stylizacje: 662
Na sprzedaż: 0

Moda jest moim powietrzem <3

Profil   Offline  
Ja się zastanawiam jak można usunąć cząstkę siebie . Ok rozumiem mama nie chce dzidziusia ale od razu nie musi maleństwa zabijać przecież są okna życia i jedna bardzo mądra osoba kiedyś powiedziała : Nie jesteś Bogiem fakt dajesz mu życie ale nie masz prawa go odbierać.
Ja nie rozumiem jak można usunąć takiego aniołka niektóre matki bronią się tym że dziecko miało być niepełnosprawne dla mnie to żadna obrona

Pliki:

d4.jpg

Reputacja: 270
Stylizacje: 80

Fajna Dziewczynka

Profil   Offline  
To prawda jak tak można , przecież są inne wyjścia jak adopcja czy inne.
Ja kocham dzieci , a zwłaszcza malutkie dzieci !

Profil   Offline  
No to się zgadzamy
Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
Zgodzę się z wami. Ale niektórzy boją się zostać rodzicami i dlatego tak...
Reputacja: 1696
Stylizacje: 234

; 33

Profil   Offline  
To jak się boją, mogą oddać dziecko do adopcji. Może znajdzie kogoś, kto będzie je kochał i nie będzie się bał je wychowywać. Dla mnie jedynym usprawiedliwieniem aborcji jest jak np. zagraża życiu matki. Tylko to.
Reputacja: 4742
Stylizacje: 724

Moda przemija- styl pozostaje.

Profil   Offline  
W tych czasach to strach rodzić!!! Jak widzę to co dzieje się na porodówkach to aż włos się jeży. Jak miałabym rodzić to tylko w prywatnej klinice. Nigdy w publicznym szpitalu!!!
Reputacja: 34629
Stylizacje: 1647

Opis...

Profil   Offline  
Niepełnosprawnosc dziecka to nie jest usprawiedliwienie, nie można też mówić że adopcja to dobre wyjście - zawsze dziecko może trafić do dobrej rodziny ale też może tułać się po domach dziecka aż do osiagnięcia pełnoletności, poza tym to też w jakims stopniu niszczy dziecku życie. Nie można więc mówić że adopcja to jest wyjście. Jesli jest się w ciąży, nawet nieplanowanej to trzeba po prostu wziać odpowiedzialność za siebie, swoje czyny i dziecko które ma się urodzić... nawet jeśli nie jest się na to gotowym. Bo jesli byłeś dość dorosły na seks, to musisz wziąc za to odpowiedzialność. Bezmyslna reprodukcja i aborcja to tylko dowód niedojrzałości, mimo że dla mnie ciąża była niemałym zaskoczeniem to nigdy nie pozwoliłabym zrobić krzywdy swojemu dziecku, a co dopiero samemu je krzywdzić!

Profil   Offline  
Zgodzę się dziecko nie jest przecież winne błędu rodziców ,ale jak matka ma już się poddać aborcji to lepiej oddać dziecko zaraz po urodzeniu ludzie bardziej chcą adoptować małe dzieci do 5 roku życia
Reputacja: 14
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Katrisss
Niepełnosprawnosc dziecka to nie jest usprawiedliwienie

Naprawdę nie miałabyś skrupułów, żeby skazać swoje dziecko na życie w cierpieniu?
Reputacja: 5940
Stylizacje: 758

Ludzie ze szkodą gonią za modą - Aleksander Fredro

Profil   Offline  
Zdecydowanie zgadzam się z tym co napisałaś: "Nie jesteś Bogiem".. , Ty także nim nie jesteś gusia10, więc myślę, że nie masz prawa decydować za przyszłe i niedoszłe matki, czy usuną ciążę, czy też nie. Masz pełne prawo do oceny, bo żyjemy w wolnym kraju i mamy wolność słowa, ale nikt nie nadał Ci przywileju do dokonania wyboru za te kobiety. Zostaw więc te kwestię ich sumieniu. Nie mówię, że jestem zwolennikiem aborcji, po prostu uważam, że każdy zdrowy psychicznie człowiek powinien robić to, co sam uważa za słuszne. Pozdrawiam.
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję