Reputacja: 3276
Stylizacje: 664
Na sprzedaż: 0

Moda jest moim powietrzem <3

Profil   Offline  
Bardzo mi się podobają oczy w stylu somky eyes czyli zadymione oczy świetnie pasują do białej sukienki lub stroju pin- up.
Te oczy są piękne A jeśli będziecie chciały zrobić smoky eyes to proszę

Pliki:

s2a.jpg

Reputacja: 7073
Stylizacje: 478

Profil   Offline  
Ciekawie
Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
Do pin-up pasuje jaskółka, a nie smoky . Poza tym smoky są łatwe ( dosyć ). Najlepsze do nic są pędze hakuro.
Reputacja: 14
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Piękny makijaż, świetnie wyglądają tak wyraziste, mocno podkreślone oczy.
Reputacja: 13

Profil   Offline  
Ja nigdy nie umiałam zrobić takiego makijażu, a szkoda, prezentuje się naprawdę zjawiskowo...

Profil   Offline  
chela
Ja nigdy nie umiałam zrobić takiego makijażu, a szkoda, prezentuje się naprawdę zjawiskowo...

Skoro Ci się tak podoba to raz na jakiś czas na jakąś uroczystość możesz sb pójść do kosmetyczki
Reputacja: 14017
Stylizacje: 2348

Now this is heavy metal!

Profil   Offline  
chela

Ja też nie umiem czegoś takiego zrobić, może to wina pędzli, może moich umiejętności (a raczej ich braku) albo faktu, że nie przepadam za robieniem makijażu. Tak czy inaczej i mi przypadł do gustu taki sposób na podkreślenie oczu
Reputacja: 3276
Stylizacje: 664

Moda jest moim powietrzem <3

Profil   Offline  
Ja umiem zrobić smoky eyes.

Profil   Offline  
gusia10
Ja umiem zrobić smoky eyes.

aha. fajnie Wstaw zdjęcie
Reputacja: 46

Profil   Offline  
Znalazłam dwie części poradnika, jak szybko zrobić smoky eyes na blogu Verona http://blog.veronavpp.eu/1323-szybki-sposob-na-oszalamiajace-smoky-eyes-cz-i [blog.veronavpp.eu] i http://blog.veronavpp.eu/1324-szybki-sposob-na-oszalamiajace-smoky-eyes-cz-ii [blog.veronavpp.eu] - próbuje, choć jeszcze nie jest idealnie. Warto przetestować cienie i maskary Ingrid - jedne z lepszych jakie ostatnio kupiłam.
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję