Reputacja: 3272
Stylizacje: 662
Na sprzedaż: 0

Moda jest moim powietrzem <3

Profil   Offline  
Moją ulubioną książką jest ,,Łatka niechciany szczeniak" Tiny Nolan. Kocham tę książkę bo ona opowiada o piesku i jest bardzo wzruszająca naprawdę zachęcam was bo przeczytania. Na drugim miejscu ,,One direction wszystko co musisz wiedzieć " lovciam ją bo jest o moim ulubionym zespole i naprawdę wkręca a trzeciego nie mam

Pliki:

ł.jpg

Reputacja: 3272
Stylizacje: 662

Moda jest moim powietrzem <3

Profil   Offline  

Pliki:

o7.jpg

Reputacja: 7731
Stylizacje: 356

I want to break free

Profil   Offline  
Jest wiele książek, które lubię i z przyjemnością do nich wracam . Ostatnio czytałam "Pamiętam jak biegłem" Rona McLarty'iego. Teraz jestem w trakcie sagi "Gra o tron" (George R.R Martin)- polecam! Niezwykle wciągająca (podobnie jak serial)
Reputacja: 42
Stylizacje: 7

Profil   Offline  
Moja ulubiona książka to "Weronika postanwaia umrzać" historia weroniki z tej książki jest naprawde ciekawa polecam przeczytać i obejrzeć film http://www.youtube.com/watch?v=F6rNtabJUcE [youtube.com]
Reputacja: 20
Stylizacje: 4

Profil   Offline  
Moje ulubione książki: Harry Potter, Dary Anioła, Seria Niefortunnych Zdarzeń, Dom Nocy, Córka Czarownic, Tam gdzie spadają anioły, Trylogia Czasu i wiele wiele innych. Wszystkie są równie ciekawe i wciągające. Nauczyłam się z nich więcej niż przez całą podstawówkę i 1 klasę gimbazy. Naprawdę polecam co do jednej. Życzę miłej lektury.
Reputacja: 14017
Stylizacje: 2348

Now this is heavy metal!

Profil   Offline  
Ja uwielbiam Maximum Ride to genialna seria i będę walczyć by wydano 5 część po Polsku
Reputacja: 7073
Stylizacje: 478

Profil   Offline  
Moją ulubioną książką jest ,, Ania z Zielonego Wzgórza"
,, Ania z szumiących topoli i dziewczynka z szóstego księżyca

Reputacja: 269
Stylizacje: 86

Opis...

Profil   Offline  
Harry Potter, Saga Zmierzch, Pamiętniki Wampirów <3
Reputacja: 5233
Stylizacje: 389

:)

Profil   Offline  
"Dziewczynka z Szóstego Księżyca", "Dom Tajemnic", "Rose", "Harry Potter" itp.
Reputacja: 105
Stylizacje: 27

Profil   Offline  
"Piąta fala"-Rick Yancey baardzo polecam, mnie mega wciągnęła i przyjemnie się czytało
Fajna jest też "Miasteczko Salem"-Stephena Kinga.
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję