Reputacja: 7073
Stylizacje: 478
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Proszę pomóżcie mi!!!!!
Nie wiem dla czego ale ciągle mnie gryzą komary a to strasznie swędzi
Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
Mnie też
Reputacja: 14017
Stylizacje: 2348

Now this is heavy metal!

Profil   Offline  
Nie tylko was ;/
Reputacja: 786
Stylizacje: 82

Profil   Offline  
Najłatwiejszym sposobem są wszelakie specyfiki, ale to pewnie już wiesz
Osobiście polecam witaminę B. Jeżeli będziesz ją brała codziennie może pomóc. Komary jej nienawidzą a jej skład w Twojej krwi z pewnością je zniechęci. Bardziej inwazyjny środek to rozpuszczenie Witaminy B w wodzie, którą można się posmarować. A jeśli komary gryzą się wieczorem gdy siedzisz w swoim pokoju, możesz kupić sobie świece waniliowe (może być też zwykła i gdy już się trochę wypali w ten dołek gdzie jest knot wlać aromat waniliowy) i je palić. Komary tak samo jak witaminy B nienawidzą zapachu wanilii.
Reputacja: 10990
Stylizacje: 1225
Na sprzedaż: 1

(;

Profil   Offline  
Ja jeszcze dodam do tego co napisała Marta, że można sobie radzić też z komarami w nocy podczas snu - kupić siatkę, "moskitierę" tak zwaną, na okno. Najlepsze są czarne Zamontowanie siatki jest dosyć proste. Potem można spać przy otwartym oknie i nie martwić się, że jakieś insekty będą nas gryzły.

A z tym zapachem wanilii słyszałam różne wersje (mama nas zawsze smarowała na muszki) ale to chyba jest tak, że na jedne działa a na inne nie bardzo. Ale ostatnio nie praktykuję, więc nie mam pewności
Reputacja: 3182
Stylizacje: 662

Moda jest moim powietrzem <3

Profil   Offline  
Ludzie wymyślają świeczki na komary i inne takie, a ja stosuję naturalne sposoby.

Olejek

Przygotuj:
olejek waniliowy 50ml
cukier waniliowy pół kieliszka tego do wódki
1 łyżeczkę glukozy
posiekaną laskę wanilii
wody pół kieliszka tego do wódki
miseczkę, recepturkę i chusteczkę oraz trzepaczkę

Sposób przygotowania:
Wlej olejek do miseczki dodaj cukier i pomieszaj trzepaczką. Łyżeczkę glukozy dodaj. Posiekaj laskę wanilii oraz dodaj wodę. Potem miseczkę nakryj chusteczką i podtrzymaj recepturką następnie zostaw na 1 dzień w bardzo ciepłym miejscu.

GOTOWE!!
Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
Hmm, weresacze ,ale jak byś była na dworze? A i jeśli chcesz troskę przestanąć się drapać to przemyj to wodą ,a zaraz potem octem ,tylko nie za dużo! Troszkę pomaga.
Reputacja: 10990
Stylizacje: 1225
Na sprzedaż: 1

(;

Profil   Offline  
reveal
Hmm, weresacze ,ale jak byś była na dworze? A i jeśli chcesz troskę przestanąć się drapać to przemyj to wodą ,a zaraz potem octem ,tylko nie za dużo! Troszkę pomaga.

Nie zrozumiałam o co pytasz. Bywam na dworze codziennie, ale nie praktykuję już od lat olejku waniliowego.
Idąc gdzieś do lasu zawsze kupowałam "Off'y" i inne komarobójcze spraye ;p
Reputacja: 786
Stylizacje: 82

Profil   Offline  
Wpadłam przez przypadek dzisiaj na artykuł w którym piszą, że komary bardzo nie lubią mięty. Ponoć bardziej niż wanilię, offy i różne inne cuda! Może warto spróbować z tym
Reputacja: 8472
Stylizacje: 623

bang

Profil   Offline  
OFF , BROS (itp) i po komarach
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję