Reputacja: 7073
Stylizacje: 478
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
reveal
Raika, ja jak byłam młodsz napisalam książkę, ale to tylko bazgrołki w zeszycie.

Hahah fajnie Przynieś w poniedziałek do szkoły )
Reputacja: 11
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Ja najczęściej czytam książki. Latem jeżdżę na rowerze lub chodzę po górach. Lubię czynnie spędzać wolny czas.
________
Piękne gotowe firany [veronatextil.pl]
Reputacja: 11

Profil   Offline  
Wolne chwile głównie spędzam z moimi dziećmi. Jestem osobą dosyć zapracowaną, więc, gdy tylko mogę zabieram dzieci na wycieczki, gramy wspólnie w przeróżne gry i wspólnie się bawimy. Na razie nie mam czasu na hobby, chyba, że moi hobby mogę nazwać dzieci .

Profil   Offline  
Gdy mam tylko chwilę dla siebie wybieram się na zakupy. Można powiedzieć, że jestem trochę zakupoholiczką, gdyż uwielbiam wydawać pieniądze i kupować nowe ubrania. Często wybieram się do center handlowych z przyjaciółkami, gdzie wpadam w istne szaleństwo zakupowe.

Profil   Offline  
Uwielbiam fotografować, to moje hobby, któremu poświęcam każdą wolną chwilę. Gdy jest ciepło wybieram się rowerem za miasto i fotografuję przyrodę. Piękno, które nas otacza musi być zapamiętane, a fotografia to jedna z najlepszych metod zatrzymania na chwilę czasu.

Stylizacje: 1149

Opis...

Profil   Offline  
lessar

SPAM...zresztą jak i poprzednie.
Ivy
Reputacja: 347
Stylizacje: 58

http://mr11-bvb.blogspot.com

Profil   Offline  
ewuska2016
lessar

Tak... Stawiam, że to wszystko jedna obsoba... :// Kilka jest tu takich osób, co nie tworzą stylizacji, tylko spam...spam everywhere..
Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
Ivy
ewuska2016
lessar
Tak... Stawiam, że to wszystko jedna obsoba... :// Kilka jest tu takich osób, co nie tworzą stylizacji, tylko spam...spam everywhere..

Racja, zaśmiecają tylko strone :/
Reputacja: 2471
Stylizacje: 370

NEVER LOOK BACK

Profil   Offline  
No niestety...
Reputacja: 14

Profil   Offline  
W wolnych chwilach najczęściej czytam, a jeśli nie można mnie przyłapać z książką w ręku, to na pewno jestem na spacerze z aparatem
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję