Reputacja: 3182
Stylizacje: 662
Na sprzedaż: 0

Moda jest moim powietrzem <3

Profil   Offline  
Ja w wolnych odwiedzam urStyle.pl, nagrywam filmiki z ćwiczeniami i o odchudzaniu, śpiewam i tańcze oraz projektuje suknie ślubne
A co wy robicie w wolnych chwilach. ?
Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
Dużo rzeczy .
Reputacja: 7073
Stylizacje: 478

Profil   Offline  
Ja też robię masę fajnych rzeczy
Reputacja: 34629
Stylizacje: 1647

Opis...

Profil   Offline  
Ja urstyluję, korzystam z portali społecznościowych, przeglądam wiadomości ze świata oraz te związane z modą, rzadziej z urodą, odwiedzam internetowe sklepy z ubraniami. Bardzo chętnie też czytam, a od czasu do czasu też coś obejrzę, dużo tez fotografuję
Reputacja: 5233
Stylizacje: 389

:)

Profil   Offline  
Bardzo dużo rzeczy
Reputacja: 14017
Stylizacje: 2348

Now this is heavy metal!

Profil   Offline  
Ja tak jak Katrisss odwiedzam portale społecznościowe, urstyle, czytam blogi i książki, czasami też fotografuje ale to rzadko bo nie mam zbyt wiele czasu
Reputacja: 2406
Stylizacje: 259

Profil   Offline  
Tworzę stylizację, ale przede wszystkim PISZĘ *^* Pisanie to jest mój konik, uwielbiam to i świetnie mi izie (jak dla mnie i w porównaniu z tym jak kiedyś mi szło xD)
Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
Raika, ja jak byłam młodsz napisalam książkę, ale to tylko bazgrołki w zeszycie.
Reputacja: 7717
Stylizacje: 510

Profil   Offline  
W wolnych chwilach tworzę stylizacje, korzystam z portali społecznościowych, ale najczęściej to spotykam się z moimi przyjaciółmi. Teraz staram się częściej spędzać mój wolny czas w ruchu na świeżym powietrzu (czyli rower, rolki, bieganie, piłka nożna, siatkówka-to co kocham najbardziej po modzie i śpiewaniu)
I wiele wiele innych rzeczy.
eni
Reputacja: 33
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
W wolnych chwilach uprawiam sport, jeżdżę konno, podróżuje i zwiedzam nowe miejsca szukając nowych atrakcji turystycznych. http://www.kaszuby-wczasy.pl/lokalizacja.htm [kaszuby-wczasy.pl]
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję