Reputacja: 3154
Stylizacje: 649
Na sprzedaż: 0

Moda jest moim powietrzem <3

Profil   Offline  
Mi osobiście podoba się zawód Wedding Colsultant moja ciocia pracuje w tym zawodzie i naprawdę jest super
Reputacja: 7073
Stylizacje: 478

Profil   Offline  
Ja bym chciała zostać prawnikiem ale mam jeszcze dużo czasu na namyślenie się bo do tego czasu moje zainteresowania mogą się zmienić
A zdaje mi się że ten temat już się pojawił ale nie jestem pewna :O
Reputacja: 1067
Stylizacje: 92

Odnalazłam Przyjaźń ♥

Profil   Offline  
Hm. Bardzo chcę tworzyć cudeńka z modeliny i je sprzedawać.
Na razie lepię tylko z plasteliny, ale wychodzi mi to - muszę przyznać - nawet dobrze.
Oprócz tego chciałabym być ekonomistką. ^^
Reputacja: 6768
Stylizacje: 236

Sleep until you're hungry. Eat until you're sleepy

Profil   Offline  
Parmesan

Hah, jestem w szkole ekonomistycznej, spełniam twoje marzenia
Osobiście jeszcze nie wiem kim tak na prawdę chcę być, bo moje plany na życie cały czas się zmieniają - jedyne co udało mi się ustalić to to, że chcę mieszkać w Londynie i pomagać ludziom.
Pozdrawiam, Daria : )
Reputacja: 77
Stylizacje: 32

Profil   Offline  
Ja swoją przyszłość wiąże z anglią. Chcem zostać prawnikiem albo nauczycielką w szkole primary
Reputacja: 14017
Stylizacje: 2348

Now this is heavy metal!

Profil   Offline  
Ja myślę nad karierą prawnika bądź ekonomistki. Tak czy inaczej mam nadzieję, że będę mogła związać swoją dalszą przyszłość z Polską a jeśli nie to z Norwegią
Reputacja: 5233
Stylizacje: 389

:)

Profil   Offline  
Nie wiem kim chcę zostać, mam jeszcze DUŻO czasu żeby się zastanowić. Nie jestem pewna, czy to na temat, ale bardzo bym chciała pójść do szkoły plastycznej.
Reputacja: 78
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Ja planuję kontynuację nauki na kierunku podyplomowe studia historyczne [coleuropenatolin.eu] w Warszawie. Sądzicie, że warto dokształcać się w tym zakresie. Tam gdzie mieszkam jest krucho z pracą i chciałabym skończyć coś z przyszłością.
Reputacja: 15

Profil   Offline  
Chciałabym pracować ze zwierzętami
---------------------------
Rozkosze.pl - seks ogłoszenia [rozkosze.pl]
Reputacja: 15

Profil   Offline  
Z zawodu jestem socjologiem, ale pracuję w innej branży, całkowicie innej. Te studia nie były zbyt dobrym wyborem. Masa wiedzy, którą moszna wsadzić sobie w kieszeń:/
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję