Reputacja: 126
Stylizacje: 16
Na sprzedaż: 0

Opis...

Profil   Offline  
Do podjęcia ostatecznej decyzji o tym jakie studia wybieram zostało mi jeszcze sporo czasu. Od jakiegoś czasu bardzo podoba mi się urządzanie wnętrz. Jakie meble, dodatki, kolory. W swoim pokoju często coś przestawiam, dodaję coś nowego, odejmuję i wiele osób powiedziało mi, że całkiem fajnie mi to wychodzi. Zainteresowałam się tym tematem i teraz przyszła myśl- JAKIE STUDIA MAM WYBRAĆ (skoro chcę zostać dekoratorem wnętrz)
Jeśli możecie to podpowiedzcie :-)
Reputacja: 4542
Stylizacje: 304

Profil   Offline  
Ja również chce zostać dekoratorem wnętrz i planuję iść na architekturę wnętrz na UW )

Opis...

Profil   Offline  
fraily
Ja również chce zostać dekoratorem wnętrz i planuję iść na architekturę wnętrz na UW )

Kochana, dobrze, że wspomniałaś na jaką uczelnię bądź uniwersytet. Jestem z okolic Warszawy więc świetnie, że na UW jest ten kierunek Mi nasuwa się tylko pytanie czy ten zawód jest opłacalny?

Profil   Offline  
Jest ten kierunek jeszcze na ASP ale bardziej stawiam na UW, wszystko się jeszcze okaże a co do opłacalności, to ten zawód jest coraz bardziej rozchwytywany. Ja chciałabym w przyszłości otworzyć coś własnego i mam nadzieje że się utrzymam
Reputacja: 10990
Stylizacje: 1225
Na sprzedaż: 1

(;

Profil   Offline  
issa - Ile masz lat? Jeśli od października się wybierasz na studia to już nie zostało Ci wcale tak dużo czasu.

Z tego co mi wiadomo do zawodu dekoratora/projektanta/architekta wnętrz można się przygotować na studiach typu: architektura, architektura wnętrz, architektura i wzornictwo, etc.

Z tą różnicą, że na ("zwykłej") architekturze jest więcej zajęć typowo ścisłych, przygotowujących z większego zakresu, wykraczających poza te przygotowujące do projektowania wnętrz (fizyka i takie tam), wiadomo. Za to na architekturze wnętrz tylko przygotowujące konkretnie do tego zawodu.

Pewnie jesteś świadoma, że studia nieco różnią się w zależności od tego gdzie się wybierzesz. Wiem, bo sama się tym interesuję, z tym, że ja mam nadzieję dostać się na ASP na Architekturę wnętrz.

http://www.studiapodyplomowe.uczelnie.pl/news,aranzacja-wnetrz,5038.html [studiapodyplomowe.uczelnie.pl] - do poczytania

fraily - z tego co wiem na UW nie ma takiego wydziału jak Architektura wnętrz czy się mylę? Jest za to na Politechnice.
/ Na UW jest coś tkiego jak Nowoczesna architektura.

Poza tym Architektura wnętrz jest jeszcze w
- SAN (Społeczna Akademia Nauk)
- PJWSTK (Polsko-Japońska)
- WSEiZ ( Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania)

Profil   Offline  
WERESACZE- z tego co się orientowałam kilka miesięcy temu to był na UW no chyba że do tego czasu już się coś zmieniło
Reputacja: 10990
Stylizacje: 1225
Na sprzedaż: 1

(;

Profil   Offline  
Nigdy nie mogę się połapać na tych stronkach uczelni Nie wiem, nie mogłam go znaleźć.

Profil   Offline  
no ja tak samo teraz z ciekawości sprawdziłam i faktycznie nie ma

Opis...

Profil   Offline  
weresacze
issa- Ile masz lat? Jeśli od października się wybierasz na studia to już nie zostało Ci wcale tak dużo czasu.

Z tego co mi wiadomo do zawodu dekoratora/projektanta/architekta wnętrz można się przygotować na studiach typu: architektura, architektura wnętrz, architektura i wzornictwo, etc.

Z tą różnicą, że na ("zwykłej") architekturze jest więcej zajęć typowo ścisłych, przygotowujących z większego zakresu, wykraczających poza te przygotowujące do projektowania wnętrz (fizyka i takie tam), wiadomo. Za to na architekturze wnętrz tylko przygotowujące konkretnie do tego zawodu.

Pewnie jesteś świadoma, że studia nieco różnią się w zależności od tego gdzie się wybierzesz. Wiem, bo sama się tym interesuję, z tym, że ja mam nadzieję dostać się na ASP na Architekturę wnętrz.

http://www.studiapodyplomowe.uczelnie.pl/news,aranzacja-wnetrz,5038.html [studiapodyplomowe.uczelnie.pl] - do poczytania

fraily - z tego co wiem na UW nie ma takiego wydziału jak Architektura wnętrz czy się mylę? Jest za to na Politechnice.
/ Na UW jest coś tkiego jak Nowoczesna architektura.

Poza tym Architektura wnętrz jest jeszcze w
- SAN (Społeczna Akademia Nauk)
- PJWSTK (Polsko-Japońska)
- WSEiZ ( Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania)

Z pewnością zaczniesz się śmiać, że mając 13 lat już martwię się o moje studia na które idę za 6 lat, ale strasznie mnie zainteresował ten temat. Szkoda, że na UW nie ma Architektury Wnętrz, bo byłoby mi tam niezwykle wygodnie zważywszy na to, że nie opodal mieszka mój wujek :>
Reputacja: 4577
Stylizacje: 217

:)

Profil   Offline  
issa za 6 lat to mogą w tym czasie twoje zainteresowania zupełnie się zmienić
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję