Reputacja: 493
Stylizacje: 99
Na sprzedaż: 8

Witam i pozdrawiam cieplutko :)

Profil   Offline  
Jeżeli włosy są w kiepskiej kondycji (przesuszone, spłowiałe), warto sięgnąć po cięższy kaliber: maski, olejki, serum czy fluidy.

Maski na ogół wystarczy nakładać raz w tygodniu, w przypadku rozjaśnianych intensywnie blond fryzur, nawet dwa razy. Pomocne tu będą preparaty bogate w kreatynę. Nie nanosi się ich na skórę głowy, tylko na same włosy, kilka centymetrów od nasady, aż po końce.

Olejki, serum. Aplikuje się je na suche lub mokre włosy. Produkty te można stosować bez konieczności spłukiwania, ale wówczas używa się ich w minimalnej ilości (kroplę lub dwie). Serum świetnie sprawdza się przy suchych włosach. Alternatywą dla niego jest popularny olejek arganowy, który skleja rozdwojone końcówki i dostarcza im witamin, aminokwasów, antyoksydantów niwelujących zniszczenia.
Reputacja: 7073
Stylizacje: 478
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
aha Dzięki za rady Na pewno mi się przydadzą
Reputacja: 78
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Dziewczyny, a korzystała już któraś z tej złotej serii Loreala do włosów suchych? Przeglądałam ostatnio https://hairlook.pl/ [hairlook.pl] i wpadła mi w oko. Fajnie, bo do włosów suchych, czyli dokładnie takich jak moje. Pytanie Alfaparf czy ta seria, hmmm
Reputacja: 19

Profil   Offline  
Zaletą stosowania olejów do włosów, oprócz ich wydajności i niskiej ceny, jest również niebywała łatwość stosowania tej naturalnej metody pielęgnacji włosów. Wszystkie informacje zawarte na stronie http://olejowaniewlosow.org/ [olejowaniewlosow.org] pokazują, jak w przystępny i łatwy sposób można domowymi sposobami zadbać o włosy. Oleje, jeśli są dobrze dobrane do rodzaju włosów, sprawią, iż nasza czupryna będzie zdrowa, a włosy mocne i lśniące.
Reputacja: 12

Profil   Offline  
Ja również doczytałam sporo wskazówek, o których tutaj nie było wspomnianych pod tym adresem: Pielęgnacja włosów [fryzury.qever.com].
Mam nadzieję, że komuś się przyda .
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję