Reputacja: 493
Stylizacje: 99
Na sprzedaż: 8

Witam i pozdrawiam cieplutko :)

Profil   Offline  
Totalny minimalizm zapanował nawet w makijażu. Tzw. "no make-up" make-up to odesłanie do naturalnego, dziewczęcego piękna. Nie stronią od niego nawet kreatorzy mody swoje modelki stylizując właśnie na taki look.

Rozświetlający podkład jak najlepiej dostosowany do odcienia skóry, transparentny puder, lekko uwydatnione kości policzkowe. Jeśli chodzi o oczy - delikatnie przyciemnione i rozczesane rzęsy, naturalny cień na powieki i podkreślone brwi. To 3 minutowy przepis na rewelacyjny efekt. Promują go najsłynniejsze domy mody w trakcie pokazów haute-couture. Niezwykle dziewczęcy makijaż, idealny nie tylko na co dzień, ale i wielkie wyjścia. Zachwycająco efektowna prostota.

Pliki:

glowne.jpg

Reputacja: 19441
Stylizacje: 1149
Na sprzedaż: 0

Opis...

Profil   Offline  
Taki makijaz jest najlepszy
Reputacja: 493
Stylizacje: 99
Na sprzedaż: 8

Witam i pozdrawiam cieplutko :)

Profil   Offline  
ewuska2016
Taki makijaz jest najlepszy

Zgadzam się z Tobą )
Reputacja: 34629
Stylizacje: 1647

Opis...

Profil   Offline  
Ja ogólnie rzecz biorąc jestem fanką naturalności, a cerę mam taką że mogę sobie pozwalać na wyjście na ulicę bez makijażu, jedynie malując rzęsy i podkreślając lekko usta, a także oczy delikatnie kredką lub linerem. Ale jeśli już musi być makijaż, to jestem za tym aby był jak najmniej rzucający się w oczy, taki naturalny właśnie jak zaproponowałaś, uważam że to na prawdę świetne wyjście, a i lepiej wygląda niż grube krechy czy tony cieni Cieszę się ogromnie że taki look jest teraz najbardziej pożądanym
Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
Ja lubię taki naturalny makijaż
Reputacja: 10990
Stylizacje: 1225
Na sprzedaż: 1

(;

Profil   Offline  
W końcu! Brwi "odrysowane od szklanki" nigdy mi się specjalnie nie podobały. Zawsze byłam zwolenniczką podkreślania urody, nie przemalowywania się. Niestety jeszcze wielu młodym paniom podoba się mocny, "plastikowy" makijaż... Może taki wydaje się dla nich idealny. ;p
Reputacja: 20
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
o wiele bardziej wole taki makijaz niz jego nadmiar. nie wiem czemu kobiety uwazaja ze wiecej znaczy lepiej. ja rozumiem mozna sie czasem mocniej umalowac jesli jest do tego okazja ale jak czasem widze nastolatki wymalowane jakby co najmniej na wesele szly to zadaje sobie pytanie co sie dzieje z tym swiatem...
Reputacja: 21

Profil   Offline  
cóż. Jak chcę wyglądać naturalnie, to się nie maluję. A jak się maluję, to tak, żeby to było widać
Reputacja: 15

Profil   Offline  
Podoba mi się taka stylizacja.
Reputacja: 65

Profil   Offline  
Najlepszy make up to taki którego nie widać a kobieta wygląda na rozpromienioną i ma delikanie podkreślone atuty
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję