Reputacja: 493
Stylizacje: 99
Na sprzedaż: 8

Witam i pozdrawiam cieplutko :)

Profil   Offline  
Na 1 miejscu są u mnie kolczyki, mam ich całe mnóstwo. Wesołe, eleganckie, w każdym kolorze. Uwielbiam je nosić. Super podkreślają strój. Nawet jak mam na sobie zwykły top i dżinsy, a odpowiednio dobrane kolczyki w żywym kolorze świetnie ze sobą współgrają. Bransoletek mam kilka, jednak najczęściej wybieram czarną, bo pasuje do większości ubrań, a po drugie mam tak chude ręce, że bez ozdoby wyglądają nijako. Korali, naszyjników też się trochę znajdzie, jednak nie mam kiedy nosić i do czego... hmmm

Pliki:

0923.jpg

Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
1. Kolczyki, pierścionki. 2. Naszyjniki i bransoletki. A korali nie noszę
Reputacja: 7073
Stylizacje: 478

Profil   Offline  
Ja też nie noszę korali
Reputacja: 4577
Stylizacje: 217

:)

Profil   Offline  
ja to raczej biżuterii nie noszę do takiego codziennego stroju jedynie czasem kolczyki (żeby mi uszy nie zarosły hiihi) i do tego nie za bardzo lubię kolczyki bo mi uszy strasznie ropieją jak nosze np. 2 dni z rzędu to mam po prostu strupy na uszach i to nie jest fajne wiec raczej 2 razy w miesiącu chodzę. Naszyjniki zakładam do takich prostych bluzek,ale też sporadycznie bransoletki od czasu do czasu.(A ja mam tak jak mam w szkole naszyjnik czy też bransoletkę to bawię się nim na lekcji i to mnie rozprasza Pierścionka nie posiadam żadnego i nie chodzę w nich.
Reputacja: 493
Stylizacje: 99
Na sprzedaż: 8

Witam i pozdrawiam cieplutko :)

Profil   Offline  
daria_km321
ja to raczej biżuterii nie noszę do takiego codziennego stroju jedynie czasem kolczyki (żeby mi uszy nie zarosły hiihi) i do tego nie za bardzo lubię kolczyki bo mi uszy strasznie ropieją jak nosze np. 2 dni z rzędu to mam po prostu strupy na uszach i to nie jest fajne wiec raczej 2 razy w miesiącu chodzę. Naszyjniki zakładam do takich prostych bluzek,ale też sporadycznie bransoletki od czasu do czasu.(A ja mam tak jak mam w szkole naszyjnik czy też bransoletkę to bawię się nim na lekcji i to mnie rozprasza Pierścionka nie posiadam żadnego i nie chodzę w nich.

U mnie bransoletki i naszyjniki są na porządku dziennym Kolczyki nieraz też, a co do pierścionków to bardzo rzadko noszę Nieraz bransoletek nie zakładam bo noszę zegarek
Reputacja: 14017
Stylizacje: 2348

Now this is heavy metal!

Profil   Offline  
Ja uwielbiam bransoletki i pierścionki to najlepsza biżuteria dla mnie naszyjniki też ale kolczykom i koralom podziękuję bo ich nie noszę
Reputacja: 3276
Stylizacje: 664

Moda jest moim powietrzem <3

Profil   Offline  
mam podobną branzoletkę tylko na lewym serduszku obok kluczyka są inicjały mojego chłopaka a na prawym moje

Pliki:

b3.jpg

Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
gusia10
mam podobną branzoletkę tylko na lewym serduszku obok kluczyka są inicjały mojego chłopaka a na prawym moje

Bardzo ciekawy pomysł
Reputacja: 14
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Co wybrać to już zależy od okoliczności. Ja na co dzień noszę tanią biżuterię. Jest równie elegancka jak ta ze szlachetnego kruszcu, czy kamieni. Mam taki fajny sklep internetowy https://www.edibazzar.pl/ [edibazzar.pl] gdzie kupuję naprawdę fajną i nie drogą biżuterię. Natomiast na wszelkiego rodzaju imprezy to już bardziej biżuteria droższa i w większości kolczyki z naszyjnikami
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję