Reputacja: 2989
Stylizacje: 293
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Sama od 2 lat robię sobie hybrydy i zawdzięczam im wiele i nigdy nie zamienie ich na zwykłe lakiery. Miałam bardzo cienkie momentami wyginające się paznokcie, które łamały się i rozdwajały przy każdej próbie zapuszczania. Po zastosowaniu hybryd mam piękne, długie paznokcie, które zmieniam co 2-2,5 tygodnia. Robię w nich wszystko począwszy od mycia łazienki, naczyń po prace w ogródku. Wiadomo, jeśli ktoś moczy paznokcie cały czas to będą utrzymywać się krócej tak jak np u mojej kuzynki która jest fryzjerką. Polecam ci serdecznie, chociaż uważaj na niektóre marki bo można dostać po nich uczulenia. Ja pracuję na Semilacu i Indigo, maluję wzorki i wszystko się pięknie trzyma !
Reputacja: 18
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Podobno są coraz modniejsze, chociaż też trzeba wiedzieć ja je zrobić https://www.amfora.pl/wiadomosc/paznokcie-hybrydowe-jak-zrobic-w-domu-jak-zalozyc-jak-zdjac/2775/ [amfora.pl] ale w sieci można o tym znaleźć informacje.
Reputacja: 65

Profil   Offline  
Ja mam bardzo twardą płytkę paznokcia więc paznokcie hybrydowe czy żelowe robię kiedy jest naprawdę taka konieczność, po później niestety mam dużo problemów z poniszczoną płytką i regeneracja trwa wieki...
Reputacja: 23

Profil   Offline  
Uwielbiam paznokcie hybrydowe, są ładne, trwałe, nie muszę się martwić o ich wygląd przez dobre 2-3 tygodnie. Dla mnie to bardzo duży komfort. Przetestujcie sobie pyłki holograficzne Holo Dust https://www.youtube.com/watch?v=7UL9Qqs2l5c [youtube.com] według mnie bardzo efektownie wyglądają na paznokciach.
[wstaw.org]
Reputacja: 16

Profil   Offline  
Jaki lakier wybrać dla osoby początkującej? Jak nakładać lakiery [zawszepiekna.pl] żeby nie zniszczyć płytki paznokcia?
Reputacja: 23

Profil   Offline  
fashionbyglam
Co o nich sadzicie? Warto czy nie? W zasadzie miałam się dzisiaj zapisać, ale wolę najpierw zapytać o opinię .

Moim zdaniem jak najbardziej. Ja już robię sobie praktycznie tylko hybrydy. Idź na początek do kosmetyczki a jak się sprawdzi u Ciebie taki manicure to poczytaj sobie jakieś poradniki, np tutaj [magazynvip.pl] i spróbuj zrobić sama w domu.
Reputacja: 20

Profil   Offline  
Ja mam i jestem zadowolona
Reputacja: 28

Profil   Offline  
Ja też używam lakierów hybrydowych odkąd odkryłam jak pomagają mi zaoszczędzić czas i pieniądze Jeśli chodzi o zakupy to polecam sprawdzić ofertę tego sklepu http://neess.pl/ [neess.pl]. Ogromny wybór kolorów, do tego sporo ozdób i przydanych akcesoriów. Moja znajoma je stosowała i są bardzo trwałe także śmiało polecam.
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję