Reputacja: 7731
Stylizacje: 356
Na sprzedaż: 0

I want to break free

Profil   Offline  
Co o nich sadzicie? Warto czy nie? W zasadzie miałam się dzisiaj zapisać, ale wolę najpierw zapytać o opinię .
Reputacja: 220
Stylizacje: 68

Profil   Offline  
Jak chcesz, ja czytałam że są zdrowsze od innych lakierów. Ale nie zmywają się zwykłym zmywaczem do paznokci ;(
Reputacja: 11
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
zmywaja sama robie hybrydy profesiolanymi lakierami i mozesz je sama sciaganc moczac wacik zmywaczem , poloz go na paznokciu zawin sreberkiem i potrzymaj 10-15 min w zaleznosci od lakierow i sam caly ladnie odejdzie jezli ktos dobrze sciagnie hybrydye to nie niszcza paznokci , ja polecam robie je od 7 miesiecy praktycznie co 2 tygodnie
Reputacja: 36532
Stylizacje: 2390

Profil   Offline  
Hmm... Sądzę ,że się opłaca . Ślicznie wyglądają , ja na Twoim miejscu bym zrobiła .
Reputacja: 7073
Stylizacje: 478

Profil   Offline  
Polecam mi się bardzo podobają
Reputacja: 5940
Stylizacje: 758

Ludzie ze szkodą gonią za modą - Aleksander Fredro

Profil   Offline  
Zmywają się zmywaczem z acetonem, lub samym acetonem. Hybryda lepsza niż tips, czy sam żel, które wymagają spiłowania.
Reputacja: 36532
Stylizacje: 2390

Profil   Offline  
I nie niszczą tak paznokcia .
Reputacja: 11

Profil   Offline  
Ja polecam. Robię sobie co 3 tygodnie. Można samemu usunąć. Jednak są bardzo solidne nie niszczą się. Tylko jak odrosną to wiadomo, że piękny look znika i trzeba zrobić nowe. Naprawdę warto. Wolę niż żelowe bo jakoś nie mam dobrego chwytu.
Stylizacje: 262

Profil   Offline  
Moim zdaniem są naprawdę ładne. Już masz jakiś pomysł na wzór?
Reputacja: 34

Profil   Offline  
Ja uwielbiam hybrydy - są eleganckie, błyszczące i nie odpryskują. Kiedyś chodziłam je robić do kosmetyczki ale pół roku temu kupiłam sobie zestaw na chiodo.pl [chiodo.pl] i dzięki temu sporo oszczędzam, bo cały zestaw kosztował mnie tylko stówkę. Co prawda nie robię sobie wzorków ale też nie wiem czy to wciąż jest modne. Ja sobie robię hybrydy na rączkach i stopach, przez co cudownie wyglądają przy szpilkach
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję