Reputacja: 34629
Stylizacje: 1647
Na sprzedaż: 0

Opis...

Profil   Offline  
Cześć dziewczyny! Nie wiem czy taki temat już był, ale interesuje mnie to, czy kupujecie ubrania w sieci, czy może wolicie tradycyjną formę zakupów? Jeśli w sieci to jakie są Wasze ulubione strony?
Reputacja: 4832
Stylizacje: 184

Opis...

Profil   Offline  
Kochana ja niestety nie mogę Ci pomóc,ponieważ nie robię zakupów przez internet.Zdecydowanie wolę formę zwykłych zakupów
Reputacja: 126
Stylizacje: 16

Opis...

Profil   Offline  
Czasami zdarza mi się kupić coś przez Internet lecz, zazwyczaj są to bransoletki, zegarki, czapki, buty itp. Nie decyduję się na kupno rzeczy które powinnam przymierzyć, bo wolę nie psuć sobie nerwów gdyby okazało się, że dana rzecz nie leży na mnie odpowiednio ;-) Kiedyś zamówiłam sobie taką pelerynkę w ZARZE, jak się okazało była troszkę za mała, a ile zachodu miałam, żeby odesłać hohoho A skończyło się na tym, że ZARA oddała mi połowę kwoty, wolę nie ryzykować i teraz kupuję tradycyjnie z przymierzalnią ( bo najbezpieczniej )
Reputacja: 2469
Stylizacje: 369

NEVER LOOK BACK

Profil   Offline  
Ja najczęściej kupuję w normalnych sklepach, ale czasem zdarza mi się kupić przez internet to moja ulubiona strona: http://www.dresslink.com/?src=i18n&af=i18n_pl&isdl=y&tp1=button#googtrans(en [dresslink.com]|pl)
Reputacja: 7731
Stylizacje: 356

I want to break free

Profil   Offline  
Chociaż ja z natury wolę coś przymierzyć i ocenić, to spódniczki Cocktail Shock mogę kupować w ciemno
Reputacja: 67
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Ja uwielbiam ubrania Nike Ostatnio kupiłam sobie buty Air Maxy. W sklepie stacjonarnym mieli bardzo mały wybór i ceny z kosmosu, dlatego kupiłam je tutaj: http://air-max.pl/index.php?route=product/product&path=59&product_id=304 [air-max.pl] Polecam!
Reputacja: 10990
Stylizacje: 1225
Na sprzedaż: 1

(;

Profil   Offline  
To zależy
Mam jedną spódniczkę Cocktail Shock - jeżeli ktoś się dokładnie zmierzy nie ma mowy o źle dobranym ciuszku. Firma jest "młoda" i myślę, że sprzedającym paniom zależy na jakości i wgl są uczciwe (robią też konkursy, nikt się jak dotąd nie skarżył).
Mam też lity kupione w internecie, ale stronka była przypadkowa.
Takie zakupy robię bardzo rzadko, tylko jeśli coś wyjątkowo mi się podoba a nie mogę tego kupić w sklepie. Na przykład nigdy nie kupię spodni przez internet, kupiłam raz i mimo odpowiednich wymiarów nie pasowały. Nawet w sklepie przymierzam 10 par spodni i nie mogę dobrać
Lubię kupować w Reserved i podobnych sieciówkach, ale nigdy nie korzystałam z ich sklepów internetowych.
Nie ma to jak osobiste zakupy + przymiarka na miejscu
Reputacja: 19

Profil   Offline  
często kupuje rzeczy w internecie. Można znaleźć tak rzeczy w naprawdę atrakcyjnych cenach. Wybór jest dużo większy niż w sklepach tradycyjnych. Oczywiście na początku sezonu najpierw sprawdzam czy niczego ciekawego nie ma w pobliskiej galerii handlowej. Jeśli nie przeszukuje net w poszukiwaniu niezbędnych ubrań lub butów. Ostatnio moim ulubionym sklepem z butami jest eobuwie.com.pl gdzie kupiłam sobie wiosenne botki [eobuwie.com.pl] Niektóre dziewczyny jako minus sklepów internetowym uważają brak przymierzenia butów lub ubrań przed zakupem. Nie uważam tego za duży problem. Jeśli coś nie pasuje rozmiarowo lub po prostu odbiega od tego co było na zdjęciach w sklepie zwracam towar do sklepu. Staram się kupować tylko w takich sklepach w których jest możliwość zwrotu lub wymiany towaru. Na allegro też wybieram oferty z opcji Kup teraz bo wtedy można zwrócić towar Polecam sklepy internetowe, Nawet w sklepach internetowych niektórych sieciówek jest większy wybór niż na wieszakach w sklepie, zazwyczaj dostawa i odbiór w sklepie jest bezpłatny.
Reputacja: 8472
Stylizacje: 623

bang

Profil   Offline  
Ja osobiście uwielbiam 'połazić' sobie po sklepach Cała frajda robienia zakupów polega właśnie na tym)))))))))))))
Reputacja: 19

Profil   Offline  
Mnie takie łażenie po sklepach już nudzi. Wydaje mi się, że kiedyś były fajniejsze rzeczy w sklepach. Teraz dominuje wszechobecna chińszczyzna, która po jednym sezonie nadaje sie do wyrzucenia
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję