Reputacja: 2479
Stylizacje: 324
Na sprzedaż: 0

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy...

Profil   Offline  
Witam, nie wiem czy to odpowiedni dział, ale najbardziej mi pasował do mojego pytania.
W przyszłym roku kończę technikum ekonomiczne jednak dalszy rozwój w tym kierunku nie jest moim marzeniem, chciałabym zostać fryzjerką i stąd moje pytanie czy nie jest na to za późno, jak na razie strzygę i farbuje moją rodzinkę. :-) Szukam szkoły, która wykształciłaby mnie w tym właśnie kierunku znacie jakieś dobre szkoły, a może wystarczy jakiś kurs? Szukałam dużo w google na ten temat, ale tak naprawdę niczego konkretnego się tam nie dowiedziałam. Najbardziej interesowałyby mnie szkoły lub kursy w Łodzi.
Liczę na Waszą pomoc :-)
Reputacja: 4742
Stylizacje: 724

Moda przemija- styl pozostaje.

Profil   Offline  
Najlepiej poszukaj studium policealnego o kierunku fryzjerstwo.
Reputacja: 7073
Stylizacje: 478

Profil   Offline  
nwm Ale wydaje mi się, że chyba kurs i wykształcenie średnie powinny wystarczyć Ewentualnie możesz zapisać się na warsztaty fryzjerskie Mam nadzieję, że pomogłam
Reputacja: 18
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Fryzjerstwo można zrobić w rok na http://www.szkoly.gowork.pl/oferta-edukacyjna/roczna-szkola-policealna [szkoly.gowork.pl]. Ogólnie są coraz wyższe wymagania i niektórzy po ukończeniu szkoły policealnej kontynuują naukę na studiach stylizacja, ale zyskujesz zawód i możesz pracować.
Reputacja: 47
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
No całkiem spoko opcja bo zdobywasz doświadczenie już na studiach a o później plusuje. Teraz te duże salony mają wysokie wymagania ale w zamiam za to dużo oferują - organizują imprezy firmowe [bohemiarestaurant.pl] często na skalę miedzynarodową wiec mozna nawiazac ciekawe kontakty
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję