Reputacja: 1986
Stylizacje: 66
Na sprzedaż: 16

Profil   Offline  
Hej Dziewczyny!
Ostatnio natknęłam się na takie oto makijaże. Wyglądają świetnie jak dla mnie a i wykonanie jest fajne. Naklejasz i już!
Co sądzicie o tym trendzie. HIT czy KIT?
imm
Reputacja: 2095
Stylizacje: 196
Na sprzedaż: 1

Profil   Offline  
ojej! nie słyszałam o czymś takim.. i chyba stwierdzam, że to dobry pomysł jeśli chodzi o mnie, bo niestety nie mam talentu do malowania oczu. gdzie takie cudo znalazłaś?
Reputacja: 3296
Stylizacje: 219
Na sprzedaż: 0

Z uśmiechem,pozytywnie i do przodu :)

Profil   Offline  
Pomysł dobry dla takich osób,które nie umieją zrobić sobie makijażu, lub na jakąś imprezę w stylu 1-3 obrazek :> Pomysłowe to jest ;P
Reputacja: 843
Stylizacje: 70

Profil   Offline  
dobre nawet dla tych, którzy umieją, można zaoszczędzić sporo czasu pomysł jak najbardziej mi się podoba, ciekawe gdzie można kupić takie ''naklejki''
Reputacja: 1991
Stylizacje: 89

Moda przemija, styl pozostaje - Coco Chanel

Profil   Offline  
Mi się baardzo podobają te naklejki, ciekawe czy zmywają się jak zwyczajny makijaż czy trzeba się trochę wysilić Gdyby ktoś wiedział, gdzie można kupić to ja jestem bardzo zainteresowana
Reputacja: 11653
Stylizacje: 539

Profil   Offline  
Ciekawy pomysł,ciekawymoże kiedyś wypróbuje
Reputacja: 567
Stylizacje: 132

:]

Profil   Offline  
Przeczytajcie tutaj : http://www.stylistka.pl/makijaz-oka-z-naklejki/ [stylistka.pl]
W Polsce niedostępny ; C
Reputacja: 11653
Stylizacje: 539

Profil   Offline  
Czytałam i jak zwykle w Polsce największe zadup**,no ale może niedługo dojdzie do nas ten trend
Reputacja: 843
Stylizacje: 70

Profil   Offline  
można kupić na tej stronie http://www.coloronpro.com/instant-makeup-best.html [coloronpro.com]
Reputacja: 1986
Stylizacje: 66
Na sprzedaż: 16

Profil   Offline  
Dziewczyny ja się bardzo podjarałam tym trendem i szukałam na forach gdzie można znaleźć i kilka dziewczyn mówiło, że kupiło takie naklejki w Sephorze! Nie było podanej ceny ale jak się będzie w centrum handlowym to nic nie kosztuje wejść i zapytać Ja na pewno skorzystam, bo bardzo mi się podoba ten pomysł z racji tego, że jestem noga w malowaniu oczu i zawsze wyglądam jakbym miała podbite oczy
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję