Reputacja: 207
Stylizacje: 29
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Dziewczyny, szukam szminki do ust, która byłaby możliwie jak najbardziej matowa. Nie chce żeby dawała jakikolwiek połysk, albo jeśli już to minimalny, żeby usta nie wyglądały na suche. Chodzi mi o efekt podobny do malowania ust konturówką albo kredką do oczu (jeśli wiecie o co chodzi. Polecacie coś? A, oczywiście w miarę niedrogiego
Reputacja: 4953
Stylizacje: 500

Red light means go.

Profil   Offline  
Rimmel ma chyba coś takiego w swojej ofercie. Są jeszcze lip tinty, z Bell albo z Maybelline. Te drugie są lepsze, bo nie wysuszają ust, ale kosztują coś ponad 30 zł. Są jeszcze fajne pomadki z Essence, znajdziesz je na pewno w drogeriach Natura Moim faworytem są pomadki Kiko, są idealnie matowe i odżywiają usta. Niestety w Polsce są nieosiągalne, może jedynie na Allegro, ale jest spora przebitka cenowa (za granicą 2 euro, w Polsce 35 zł...) i jest niewielki wybór.

Profil   Offline  
Dzięki za rade, w zamawianie raczej się nie będę bawiła, ale przeszperam jeszcze raz Nature i Rossmanna w poszukiwaniu tej z Bell. Czytałam teraz opinie i są dość dobre, więc może to będzie TO. Jeszcze raz dzięki ; )
Reputacja: 36532
Stylizacje: 2390

Profil   Offline  

Profil   Offline  
No ciekawy produkt, pewnie wart przyjrzenia się sądząc po opiniach, ale na ten moment niestety nie na moją kieszeń. Za to dziś testowałam ten lip tint z bell i już wiem, że go kupię, za tę cenę bomba
Reputacja: 36532
Stylizacje: 2390

Profil   Offline  
Reputacja: 336
Stylizacje: 151

Opis...

Profil   Offline  
Astor seria Color Last VIP, są idealne albo błyszczyk z Essence z serii STAY MATT. Bardzo lubię ten błyszczyk i pięknie pachnie na początku trochę się świeci jak to błyszczyk, ale potem efekt jest nieziemski! Kosztuje chyba 8zł
Reputacja: 20
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
ja lubię GR
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję