Reputacja: 10990
Stylizacje: 1225
Na sprzedaż: 1

(;

Profil   Offline  
Cześć wszystkim. Chciałabym zapytać was o zdanie. Mam tutaj taki obraz. Chciałabym żebyście szczerze powiedziały co o nim sądzicie. Czy się podoba czy nie i dlaczego

Bardzo będę wdzięczna

Reputacja: 69
Stylizacje: 10

http://instagram.com/msekiewicz

Profil   Offline  
Mi sie bardzo podoba, czuje sie w tym obrazie taka dusze artystyczna
Reputacja: 1537
Stylizacje: 186
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Ja uważam , że drzewa i latarni są bardzo fajnie namalowane , choć można by przyciemnić te białe zarośla (?) pod drzewami i dodać cień pod postaciami Ale to jest moje zdanie i nie musisz się z nim liczyć , bo nie jestem wielką znawczynią
Reputacja: 19100
Stylizacje: 1266

Look at the stars, look how they shine for you.

Profil   Offline  
Mnie się niesamowicie podoba . To Twoje dzieło?
Reputacja: 5294
Stylizacje: 506

Marzenia to wszystko co mamy...

Profil   Offline  
Jest przepiękny Jeżeli ty go namalowałaś to szczerze mówię ci, że masz wielki talent i wyobraźnię
Reputacja: 2660
Stylizacje: 394

Opis...

Profil   Offline  
A ja go chcę! Popracowałabym, jeszcze nad lewą stroną obrazu chyba, że taki miałaś zamysł.
Reputacja: 4742
Stylizacje: 724

Moda przemija- styl pozostaje.

Profil   Offline  
ktoś tu ma talent
Reputacja: 10990
Stylizacje: 1225

(;

Profil   Offline  
Dziękuję za te bardzo miłe opinie Zdaję sobie sprawę, że zdjęcie nie jest najlepszej jakości, za co przepraszam. ;p

No i tak, to jest mój obraz
nanowo
Ja uważam , że drzewa i latarni są bardzo fajnie namalowane , choć można by przyciemnić te białe zarośla (?) pod drzewami i dodać cień pod postaciami Ale to jest moje zdanie i nie musisz się z nim liczyć , bo nie jestem wielką znawczynią

Dziękuję Ci za szczerą opinię, właśnie o to mi chodziło A teraz napiszę tak: Są osoby, które widzą na obrazie zarośla, przeszkody... różnie to nazywają, a tak na prawdę tam nie ma żadnych zarośli ;D Na ten obraz trzeba spojrzeć troszkę z przymrużeniem oka Ogólnie obraz przedstawia park nocą. Jest mokro, po deszczu, dlatego para trzyma parasol. A te różnokolorowe smugi dają wrażenie mokrej nawierzchni. Odbijają światło. Nie wszyscy to widzą. To się chyba nazywa "gust". Każdy ma inny.

ulis
A ja go chcę! Popracowałabym, jeszcze nad lewą stroną obrazu chyba, że taki miałaś zamysł.

No ta lewa strona właśnie nie wyszła tak jak powinna :c Ale chętnie go sprzedam nawet pokuszę się o przemalowanie tej lewej części, a w szczególności tego człowieczka.

Właściwie zapytałam Was, bo jesteście w różnym wieku, interesujecie się modą (to też wymaga wyczucia i smaku ;p) no i można wręcz zaliczyć Urstylowiczki do subkultury... Pomyślałam, że wasza opinia może być inna niż opinia ludzi na innych forach.
Ten obraz, między innymi, pokazałam na innym forum (bo ludzie prosili) i spotkał się z wielką krytyką. Nie wszyscy mieli odwagę powiedzieć co myślą, ale trafiła się osoba, która ich wyręczyła i stwierdziła, że obraz jest krótko mówiąc beznadziejny. Prawie nikt tam nie dowierza, że jestem uczennicą liceum plastycznego a nawet nieźle sobie tam radzę. :>
To takie true story w ramach wyjaśnień. ;P
Reputacja: 4658
Stylizacje: 244

Zabij moje demony, a anioły też umrą.

Profil   Offline  
Dobry pomysł z tym przemalowaniem lewej stony. Trochę rozjechala Ci się tam perspektywa i nie zabardzo widomo co to wlaściwie jest (droga, rzeka?). Ta postać też jest zbędna. Ale reszta obrazu jak najbardziej na TAK!
Reputacja: 14441
Stylizacje: 905

Profil   Offline  
Ty to masz talent! ♥ Jesteś bardzo kreatywna Pozdrawiam!
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję