Reputacja: 2325
Stylizacje: 376
Na sprzedaż: 0

Ola 13 lat ;)

Profil   Offline  
cześć chce się zapytać o waszą wymarzona prace ja np chce zostać architektem krajobrazu lub dekoratorem wnętrz a wy kim chcecie zostać
Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
projektantka
Reputacja: 4832
Stylizacje: 184

Opis...

Profil   Offline  
bittersweet ja także chciałabym zostać dekoratorem wnętrz, prawnikiem lub inżynierem
Reputacja: 4570
Stylizacje: 387

Styl. Nic więcej nie chce.

Profil   Offline  
Projektantka, stylistka, dekoratorka, jest mnóstwo zawodów w których się widzę
Reputacja: 5294
Stylizacje: 506

Marzenia to wszystko co mamy...

Profil   Offline  
Hmm takie marzenie, którego pewnie nie spełnię to tłumacz arabskiego, a takie realne to chirurg plastyczny
Reputacja: 947
Stylizacje: 76

Profil   Offline  
Ja zawsze chciałam zostać chirurgiem plastycznym, ale niestety moja obecna szkoła bardzo podcięła mi skrzydła i zniechęciła do nauki... Teraz chciałabym iść w języki, tłumacz itp.
Reputacja: 4658
Stylizacje: 244

Zabij moje demony, a anioły też umrą.

Profil   Offline  
Ja jestem architektem krajobrazu, ale nie pracuję w zawodzie, zawsze chciałam być projektantem wnętrz;-)
Reputacja: 4953
Stylizacje: 500

Red light means go.

Profil   Offline  
Ja z wykształcenia jestem tłumaczem, ale pracuję jako nauczyciel. Marzy mi się praca tłumacza literackiego, ale mało kto nim w sumie zostaje Oprócz tego chcę bardzo pisać książki. Chciałabym też sprawdzić się w agencji PR jako doradca wizerunkowy. Widzę siebie w tylu miejscach, że życia mi nie starczy ;D
Reputacja: 1305
Stylizacje: 63

Profil   Offline  
Geodezja prawna związana z nieruchomościami - mi się marzy
Reputacja: 2325
Stylizacje: 376

Ola 13 lat ;)

Profil   Offline  
jestem pod wrażeniem tego wszystkich zawodów ja też mam jeszcze dużo wymarzonych zawodów ale najbardziej widzę się w tych podanych
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję