Reputacja: 159
Stylizacje: 58
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Hej... mam 15 lat. Za rok będę musiała podjąć decyzję wyboru szkoły która decyduje w pewnym sensie o mojej przyszłości. Myślałam o tym żeby pójść w ślady taty i zrobić sobie uprawnienia na rzeczoznawcę majątkowego. Z drugiej strony chciałabym zostać fryzjerką. Mam w sumie wspólny plan razem z przyjaciółką żeby iść razem na fryzjerstwo. Waham się bardzo przed podjęciem decyzji. Jeżeli możecie mi pomóc to bardzo proszę, jeśli macie jakieś propozycję na inny kierunek też możecie pisać. Jest mi to bardzo potrzebne... z góry dzięki ;>
Reputacja: 2323
Stylizacje: 375

Ola 13 lat ;)

Profil   Offline  
To zależy w czym sie najbardziej widzisz poszukaj więcej plusów niż minusów w danym liceum i poszukaj to najlepsze ze wszystkich
Reputacja: 11721
Stylizacje: 660

Profil   Offline  
otherworld1304
Mam w sumie wspólny plan razem z przyjaciółką żeby iść razem na fryzjerstwo. Waham się bardzo przed podjęciem decyzji.

Fryzjerstwo to dobry zawód, ale na pewno nie da Ci takich pieniędzy jak rzeczoznawstwo.
Reputacja: 36532
Stylizacje: 2390

Profil   Offline  
Szyszka
otherworld1304
Mam w sumie wspólny plan razem z przyjaciółką żeby iść razem na fryzjerstwo. Waham się bardzo przed podjęciem decyzji.
Fryzjerstwo to dobry zawód, ale na pewno nie da Ci takich pieniędzy jak rzeczoznawstwo.

Zgadzam się z Szyszką
Reputacja: 3625
Stylizacje: 178

Opis...

Profil   Offline  
Szyszka
otherworld1304

Ja też się z tym zgadzam ALe jednak sama musisz podjąc decyzję. Powinnaś pomyslec co daje ci większą frajdę. Bo jeśli masz byc niezadowolona z pracy i męczyc się, to po co to robic? Lepiej robic to co się lubi

Napisz co wybrałaś!
Reputacja: 947
Stylizacje: 76

Profil   Offline  
Zgadzam się w 100% z dziewczynami wyżej Ja 1000 razy zmieniałam decyzje, jestem teraz w lo, mam jeszcze trochę czasu i pewnie wiele razy jeszcze wszystko mi się pozmienia Idź w kierunek, w którym się widzisz, który będzie dla Ciebie przyjemnością Rzeczoznawca to z pewnością lepiej płatna praca, ale czy będzie Ci sprawiała przyjemność, musisz sama ocenić. Ja uważam, że fryzjer to musi być z powołania a nie tylko z upodobania
Reputacja: 4953
Stylizacje: 500

Red light means go.

Profil   Offline  
Wybierz to, co Tobie sprawia większą przyjemność, dlatego że w dzisiejszych czasach i tak mało kto pracuje w zawodzie. Rzadko kiedy liczy się teraz to, co się ukończyło, raczej doświadczenie, kontakty i znajomości oraz mnóstwo szczęścia. Powodzenia!
Reputacja: 15
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Bardo dobre kombinujecie, żeby nie koniecznie pchać się na studia. Dziś na rynku pracy widać gołym okiem, że większe wzięcie mają konkretne zawody. Najlepiej rzemieślnicze. Ja się właśnie przestawiam na nowe tory. Kończę szkołę policealną na kierunku opiekun medyczny [omega.szkola.pl] i zamieram rozwinąć własny dom opieki.
Reputacja: 7073
Stylizacje: 478

Profil   Offline  
ja bym wybrała fryzjerstwo Albo prawo
Reputacja: 13
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Jeśli jesteś niezdecydowana możesz liceum ogólnokształcące ukończyć a potem wybierać. Możesz ukończyć
studium policealne http://www.szkoly.gowork.pl/oferta-edukacyjna/roczna-szkola-policealna/fryzjerstwo [szkoly.gowork.pl] lub w kierunku rzeczoznawcy. Możesz też mieć szkołę średnią fryzjerską a później zdobyć kwalifikacje rzeczoznawcy, jeśli nie spodoba ci się zawód fryzjera. Teraz przydają się konkretne zawody. Często ludzie po studiach nawet wracają do nauki w policealnej, żeby szybko zdobyć zawód i pracę.
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję